Jump to content



Ειδήσεις απο την Ελλάδα και όλο τον κόσμο (NewsLab)


Lakisss

Recommended Posts

kathimerini.gr | «Αυτοί που προσπάθησαν να χειραγωγήσουν το επιτόκιο LIBOR δεν ξέρουν πώς δουλεύει»

Minos Zombanakis - Harvard - Belfer Center for Science and International Affairs

Κι άλλος ένας Έλληνας (Κρητικός από τα Χανιά για την ακρίβεια) διαπρέπει στο εξωτερικό... μυαλά έχουμε... το θέμα είναι να τα αξιοποιήσουμε :)

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά είναι λυπηρό να γίνονται τέτοιες δηλώσεις, σε σημείο που να με κάνουν να χάσω τον αυτοέλεγχο, και να θέλω να επαναφέρουν την θανατική ποινή, έτσι, για να τους λυθεί η απορία αν υπάρχει ζωή μετά τον θάνατο.

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά είναι λυπηρό να γίνονται τέτοιες δηλώσεις, σε σημείο που να με κάνουν να χάσω τον αυτοέλεγχο, και να θέλω να επαναφέρουν την θανατική ποινή, έτσι, για να τους λυθεί η απορία αν υπάρχει ζωή μετά τον θάνατο.

Εγώ δεν κάθισα να διαβάσω ούτε λέξη από τις ανακοινώσεις του. Δεν ξέρω τι έγραψε ο άνθρωπος, αν έγραψε κάτι καλό ή κάτι άκυρο, από το σχόλιό σου υποθέτω το δεύτερο και άρα καλώς δε ασχολήθηκα, αλλά μετά από εκατοντάδες χρόνια εμπειριών θα περίμενες η άνθρωποι της θρησκείας να έχουν μάθει να μην ανακατεύονται στα της επιστήμης.

Link to comment
Share on other sites

Ποιος ξέρει πόσοι εκλεκτοί των βουλευτών προσλήφθηκαν στο κανάλι και δεν το κλείνουν για να τους ταΐζουν με μισθούς που εμείς μόνο στα όνειρά μας βλέπουμε. :TD:

Link to comment
Share on other sites

Κάποια στιγμή πρέπει να σταματήσουμε να νοιώθουμε το σφίξιμο στο στομάχι όταν ακούμε για παράλογους φόρους και να αρχίσουν να το νοιώθουν αυτοί όταν μας βλέπουν να περνάμε δίπλα τους...:smoke:

Link to comment
Share on other sites

Newsbeast.gr | ΕΛΛΑΔΑ : Κλείνει λόγω ζέστης και η Ακρόπολη!

Κύριοι κλείνουμε νωρίτερα και κόψτε το λαιμό σας.

Γιατί να μην την κλείσουν; Από τα έσοδα της Ακρόπολης πληρώνονται; Αν πληρώνονταν από τα έσοδα μέχρι τα μεσάνυχτα θα κάθονταν. :TD:

Link to comment
Share on other sites

Kαι οι δυο φταίνε κ δεν φταίνε στο θέμα της ακρόπολης...

Θα έπρεπε να πληρώνονται τις υπερωρίες και άρα να έχουν κάθε κινητρο να κάθονται...

Μα δεν σκέπτονται μερικοί... τι κιαν λάβουν κάτι παραπάνω οι υπάλληλοι της ακρόπολης? Οι παραπάνω τουρίστες και το καλό όνομα της Ελλάδας θα αποδώσει ακόμα περισσότερο... imho...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.