Jump to content



Ειδήσεις απο την Ελλάδα και όλο τον κόσμο (NewsLab)


Lakisss

Recommended Posts

Proposals in the report included:

Limits on the amount of debt individual countries can take on

Annual national budgets can be vetoed if they are likely to mean a country exceeding its debt limits

The eurozone borrowing money collectively "could be explored"

A European treasury office to be set up to control a central budget and keep an eye on national ones

A single European banking regulator and a common scheme guaranteeing bank deposits

Common policies on employment regulations and levels of taxation

Joint decision-making with national parliaments to give it "democratic legitimacy".

BBC News - EU unveils its vision for the future of monetary union

EDIT: Νομιζα πως η παρακάτω είδηση ήταν ''αστείο'' ... κι όμως ...

http://www.bbc.co.uk/news/magazine-18585020

edit 2:

Η ελληνική, γίνεται η 12η γλώσσα στην οποία θα εκπέμπεται το πρόγραμμα του Euronews, με τη δημιουργία ενός 24ωρου ειδησεογραφικού καναλιού στα ελληνικά, που θα έχει έδρα την Αθήνα.

http://www.kathimerini.gr/4dcgi/_w_articles_kathremote_1_26/06/2012_449066

edit 3:

Προσέξτε τον τίτλο... ειδικά την πρώτη λέξη-κλειδί...

Suspected internet pirates ... must pay £20 , according to revised plans to enforce the UK's Digital Economy Act.

Έγινε επεξεργασία από kreach
Link to comment
Share on other sites

Η καλύτερη είδησης της ημέρας για την μάνα μου που έχει σιχαθεί σε τέτοιο βαθμό τα Ελληνικά κανάλια που βλέπει τα ξένα κανάλια που εκπέμπει η ψηφιακή και ας μην καταλαβαίνει λέξη από αυτά που λένε.

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα στην ιδεα οτι ολοι οι ελληνες θα εχουνε ενα οπλο δε μου καθεται καλα.

Που ξερω εγω οτι για ψιλου πηδημα δεν θα του γυρισει του αλλου να σκοτωσει κανεναν. (παραδειγμα εδω η κρητη και ΗΠΑ)

Δηλαδη πιστευεις οτι η μοναδικη λυση ειναι αυτη ? οχι φιλε μου ας κανει καλυτερα τη δουλεια της η αστυνομια, σκοπος της ειναι να προστατευει τους πολίτες

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
Link to comment
Share on other sites

ας κανει καλυτερα τη δουλεια της η αστυνομια, σκοπος της ειναι να προστατευει τους πολίτες

Ας έχεις μια ήσυχη και ευτυχισμένη ζωή μακριά από προβλήματα μέχρι τα βαθιά σου γεράματα

"To τουρκικό RF-4E καταρρίφθηκε από το ρωσικό αντιτορπιλικό Admiral Çapanenko"!

"Εάν οι ισχυρισμοί αυτοί του Τούρκου πολιτικού αληθεύουν τότε οι αλυσιδωτές αντιδράσεις που πρόκειται να υπάρξουν όχι μόνο για την περιοχή αλλά πρακτικά για όλο τον κόσμο θα είναι ισοπεδωτικές. "

Link to comment
Share on other sites

Αποχή από τα ταξίδια για 40 ημέρες συνιστούν οι γιατροί στον Αντ.Σαμαρά

in.gr - Αποχή από τα ταξίδια για 40 ημέρες συνιστούν οι γιατροί στον Αντ.Σαμαρά - Ειδήσεις - Ελλάδα :flag:

EDIT:

Cyprus to Take Over European Presidency

Έγινε επεξεργασία από kreach
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.