Jump to content



Ειδήσεις απο την Ελλάδα και όλο τον κόσμο (NewsLab)


Lakisss

Recommended Posts

Όχι θα πετάει λάσπη ο κάθε τυχάρπαστος πίσω από ένα πληκτρολόγιο. Στο κάτω κάτω δημοκρατία έχουμε, και διαθέτουμε το δικαίωμα της ελεύθερης έκφρασης. Oh, wait...

Link to comment
Share on other sites

Όχι θα πετάει λάσπη ο κάθε τυχάρπαστος πίσω από ένα πληκτρολόγιο. Στο κάτω κάτω δημοκρατία έχουμε, και διαθέτουμε το δικαίωμα της ελεύθερης έκφρασης. Oh, wait...

Με μπερδεύει το post σου. Είσαι υπέρ ή κατά;

Η παραπληροφόρηση που γίνεται με πρόθεση κατά τη γνώμη μου θα έπερεπε και να τιμωρείται. 'Ομως, αν εγώ αισθάνομαι ότι ο Χ τύπος είναι μ@@κ@ς, θέλω να το γράψω και δεν είναι συκωφαντική δυσφήμιση, είναι γνώμη.

Αλλιώς να βάλω μια γραβάτα κι έναν φιόγκο στο blog μου να τους ρωτάω πρώτα αν πρέπει να αναφέρω και το όνομά τους και να κοροϊδευόμαστε. :p

Link to comment
Share on other sites

Με μπερδεύει το post σου. Είσαι υπέρ ή κατά;

Η παραπληροφόρηση που γίνεται με πρόθεση κατά τη γνώμη μου θα έπερεπε και να τιμωρείται. 'Ομως, αν εγώ αισθάνομαι ότι ο Χ τύπος είναι μ@@κ@ς, θέλω να το γράψω και δεν είναι συκωφαντική δυσφήμιση, είναι γνώμη.

Αλλιώς να βάλω μια γραβάτα κι έναν φιόγκο στο blog μου να τους ρωτάω πρώτα αν πρέπει να αναφέρω και το όνομά τους και να κοροϊδευόμαστε. :p

αν απλά το "αισθάνεσαι", ναι, είναι και δυσφήμιση και ό,τι άλλο θέλεις. εκτός κι αν έχεις αποδείξεις οπότε εκεί αλλάζει το παιχνίδι.

Link to comment
Share on other sites

Με μπερδεύει το post σου. Είσαι υπέρ ή κατά;

Η παραπληροφόρηση που γίνεται με πρόθεση κατά τη γνώμη μου θα έπερεπε και να τιμωρείται. 'Ομως, αν εγώ αισθάνομαι ότι ο Χ τύπος είναι μ@@κ@ς, θέλω να το γράψω και δεν είναι συκωφαντική δυσφήμιση, είναι γνώμη.

Αλλιώς να βάλω μια γραβάτα κι έναν φιόγκο στο blog μου να τους ρωτάω πρώτα αν πρέπει να αναφέρω και το όνομά τους και να κοροϊδευόμαστε. :p

Είμαι υπέρ έτσι ώστε να καθαρίσει η ελληνική μπλογκόσφαιρα από κάθε τυχάρπαστο που γράφει ό,τι θέλει χωρίς να είναι υπόλογος για αυτά που γράφει.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=3673]hayabusa[/MENTION]

Δεν είναι δυσφήμιση και ούτε υπάρχουν αποδείξεις για τέτοια πράγματα. Δυσφήμιση είναι να πω για τον Μιχαλολιάκο πώς έκλεψε λεφτά από το κράτος, ενώ δεν το έκανε. Αν τον πω αναιδή, αυτό δεν είναι δυσφίμηση, είναι γνώμη που διαφέρει, ανάλογα με την κρίση του καθενός και δεν "δικάζεται" εύκολα.

Εγώ συμφωνώ με τον [MENTION=400]astrolabos[/MENTION] μόνο για εσκεμμένη παραπληροφόρηση ή και δυσφήμιση, αλλά όχι αυτό που λέω εγώ. Στο όνομα της δυσφίμισης θα βαφτίζουν καθετί που δεν τους αρέσει, με αποτέλεσμα να μην έχουμε καθόλου λόγο ή να γίνουμε παιδιά του Λαμπράκη. ;)

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω πως πριν τις Αμερικάνικες εκλογές δε θα γίνει κάτι. Μετά τις Αμερικάνικες εκλογές δύσκολα να κρατηθούν οι Αμερικάνοι. Θα το κάνουν το λάθος να επέμβουν και σε Ιράν και σε Συρία.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.