Jump to content



Ειδήσεις απο την Ελλάδα και όλο τον κόσμο (NewsLab)


Lakisss

Recommended Posts

απλα να σχολιασω οτι στην κολυμβηση παιρνουν πολυ πραμα.

Καμια σχεση με ενα αλλο αθλημα οπως το ποδοσφαιρο ή το μπασκετ που χτιζεις σιγα σιγα και μπορει να μη χρειαστεις ποτε βοηθεια.

Και ρωτανε τους ιδιους τους γονεις όταν τα παιδια ειναι ακομη σε εφηβικη ηλικια

αν θελουν να παρουν "ειδικη διαιτα" και οι γονεις συμφωνουν τη στιγμη που το σωμα των παιδιων δεν

εχει ολοκληρωσει την αναπτυξη και το αεροβιο δεν ειναι η καταλληλη στιγμη να πουσαριστει.

Ναι τους δίνουν και κάτι "ειδικές βιταμίνες" και μετά έρχονται και τα πιο βαριά (αναβολικά δυνατά) και ο αθλητισμός χάνει εντελώς το νόημά του. Κρίμα....

Link to comment
Share on other sites

Α πα πα. Λέγονται τέτοια πράγματα στον Γλέζαρο ρε, τον επαγγελματία αγωνιστή μας; Καζάκο φίλε μου την έβαψες. Αύριο θα πλακώσουν τα φιλαράκια του οι Αλβανοί να σε μοντάρουν.

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν τον πάω τον Καζάκη (από την αρχή μου έκανε για υποκριτής που απλά κοιτάει πως να βγάλει κέρδος από την κρίση) δεν θα τον έλεγα αισχρό στο βίντεο.

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εγώ, βαρεθήκαμε τους αγωνιστές τύπου Γλέζου! Μια πράξη ηρωική δε σου εξασφαλίζει και την αιωνιότητα σαν αγωνιστή, δεν πρέπει!

Συμφωνώ με Καζάκη και έχω και περισσότερα.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά ο Γλέζος είναι 90 χρονών και κατεβαίνει σε πορείες και τρώει ξύλο και χημικά ε

Σιγα μωρε μια φορα εγινε για το θεαθηνε

Εφαγε λιγη φυσουνα κ μετα την εβγαλε κυριος μεσα στη βουλη ;)

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εγώ, βαρεθήκαμε τους αγωνιστές τύπου Γλέζου! Μια πράξη ηρωική δε σου εξασφαλίζει και την αιωνιότητα σαν αγωνιστή, δεν πρέπει!

Συμφωνώ με Καζάκη και έχω και περισσότερα.

Και νομίζω πως ο αγώνας αυτός ο καλός όταν πάει να εξαργυρωθεί κομματικά τότε χάνει μέρος της αξίας του. Θα μπορούσε να μη μπλεχθεί με κόμματα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.