Jump to content



Ειδήσεις απο την Ελλάδα και όλο τον κόσμο (NewsLab)


Lakisss

Recommended Posts

να πα να παυτωθεί το newsroom του ΔΟΛ.

και πάλι πανάκριβα είναι σε σχέση με τους μισθούς όπως έχουν διαμορφωθεί....

και ας μην πιάσουμε την ποιότητα των αιθουσών, ηχητικά συστήματα και καθαρότητα μηχανών γιατί θα κουνάμε το μαντήλι από το χιλιόμετρο. :TD:

Link to comment
Share on other sites

7.5 ευρώ μου φαίνονταν ήδη πολλά το 2006 ή κάπου εκεί.

Αλλά και 5 ευρώ να το πάνε, δε ξέρω αν θέλω να πηγαίνω πλέον. Ούτε ο ήχος, ούτε η εικόνα με ικανοποιούν, ειδικά στα village.x

Link to comment
Share on other sites

να πα να παυτωθεί το newsroom του ΔΟΛ.

και πάλι πανάκριβα είναι σε σχέση με τους μισθούς όπως έχουν διαμορφωθεί....

και ας μην πιάσουμε την ποιότητα των αιθουσών, ηχητικά συστήματα και καθαρότητα μηχανών γιατί θα κουνάμε το μαντήλι από το χιλιόμετρο. :TD:

όταν μπήκαμε στο ευρώ είχε 5 ευρώ τώρα 9 - 9,5 μιλάω για village πάντα

αει σιχτιρ

Link to comment
Share on other sites

άλλο ένα μεμονωμένο περιστατικό

Εαν ειχε παει πιο πριν να κλεψει και τον πιασαν στα πρασα νομιζω οτι και εσυ στη θεση των πολιτων(γιατι απο αστυνομικους δεν θα επρεπε να γινεται οτι και να εχει γινει) τα ιδια θα εκανες...

δεν τους δικαιολογω βεβαια αλλα χωρις να ξερουμε τι εχει γινει πιο πριν δεν ειναι αντικειμενικο να κρινουμε.

Link to comment
Share on other sites

Το ξυλο μπατσων-παρανομων υπηρχε υπαρχει και θα υπαρχει.

Δεν σηκωνει κουβεντα η συζητηση αυτη δυστυχως.

Ολα λογια του αερα με την ιντερνετικη εμπειρια δρασης κατα του εγκληματος

ειναι ολα ευκολα απο το πληκτρολογιo.

Παμε γερα γερμανια μαζι σας. Παλιο νοτος.

http://www.iefimerida.gr/news/46935/%CF%87%CE%B1%CE%BD%CF%82-%CE%B2%CE%AD%CF%81%CE%BD%CE%B5%CF%81-%CE%B6%CE%B9%CE%BD-%CE%B7-%CE%B5%CE%BB%CE%BB%CE%AC%CE%B4%CE%B1-%CE%B5%CE%AF%CE%BD%CE%B1%CE%B9-%CF%83%CE%B1%CE%BD-%CE%AD%CE%BD%CE%B1%CE%BD-%CE%B5%CE%B8%CE%B9%CF%83%CE%BC%CE%AD%CE%BD%CE%BF-%CE%B1%CF%80%CF%8C-%CF%8C%CF%80%CE%B9%CE%BF-%CE%B1%CF%83%CE%B8%CE%B5%CE%BD%CE%AE

Έγινε επεξεργασία από jiohkor3
Link to comment
Share on other sites

άλλο ένα μεμονωμένο περιστατικό

Μα δε φταίνε οι Αστυνομικοί. Φαίνεται ξεκάθαρα πως ο συλληφθέντας έπεσε πάνω στο απλωμένο πόδι τους πολλαπλές φορές. Πάλι καλά που δεν υπήρχε καμιά ζαρτινιέρα εκεί κοντά, γιατί θα μπορούσε να κάνει επίθεση αυτοκτονίας.

Link to comment
Share on other sites

άλλο ένα μεμονωμένο περιστατικό

Δεν έχω όλη την εικόνα, οπότε φαινομενικά είναι απαράδεκτη συμπεριφορά.

Αν όμως, πήγε να βιάσει πριν τη γυναίκα μου, ή ακόμα χειρότερα την ανήλικη κόρη μου, όχι κλωτσιές, θα τον είχα λιώσει. Άσχετα φυσικά με την εθνικότητά του.

Link to comment
Share on other sites

άλλο ένα μεμονωμένο περιστατικό

Προφανώς ο υπεράνθρωπος μετανάστης μπορούσε να ξεφύγει τρέχοντας στην αρχή του βίντεο... Και φυσικά και μετά που ΦΟΡΟΥΣΕ ΧΕΙΡΟΠΑΙΔΕΣ μπορούσε να κάνει ένα "τσαφ" να της σπάσει και να πετάξει μακριά... Για αυτό και τον κεφαλοκλείδωσαν μέχρι το περιπολικο..

Είναι εμφανές τελικώς ότι πρόβαλε αντίσταση, ότι δεν παρακάλεσε τους αστυνομικούς με δάκρυα στα μάτια και δεν δάγκωσε το πεζοδρόμιο. Για αυτό και η φιλευσπαχνη ομάδα ΔΙΑΣ του φέρθηκε με αγάπη στις δύσκολες αυτές ώρες..

Άκης Τσοχατζόπουλος, πρωην Βουλευτής, ξέπλυνε μαυρο χρήμα και αγόρασε σπίτι εκατομμυρίων, πάει χωρίς χειροπαίδες σε κελί-παράδεισο... Ανώνυμος μετανάστης, έκλεψε τα προς τα ζην, πάει δεμένος, στο χειρότερο μέρος του Κορυδαλλού... Δικαιοσύνη..

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα συμφωνήσω με αυτούς που λένε ότι αν δεν ξέρεις τι έχει κάνει δεν μπορείς να ξέρεις τον λόγο, μάλλον ΑΝ υπάρχει σοβαρός λόγος που ξεσπάνε πάνω του. Οπότε καλό να μην βγάζουμε εύκολα συμπέρασμα. Διότι

Αν ήταν άνθρωποι με πολιτικά που τον βαράγανε και δεν ξέραμε αν είναι μετανάστης θα αναρωτιόμασταν εξ αρχής τον λόγο, ίσως να βιαζόμασταν να βγάλουμε συμπέρασμα ότι κάτι θα έκανε και καλά τον βαράνε.

Αν ξέραμε ότι είναι μετανάστης και οι άλλοι όχι, θα μιλάγαμε για ρατσιστές. Τώρα που βλέπουμε αστυνομικούς έχουμε αυτομάτως βγάλει συμπέρασμα ότι απλά είναι ζώα που ξεσπάνε στον ανήμπορο και αθώο μετανάστη.

Link to comment
Share on other sites

Ό,τι και να έχει κάνει, και τη μάνα του μπάτσου να σκότωσε, του δίνει το δικαίωμα να τον χτυπήσει; Μήπως να τον πάει και κατευθείαν φυλακή χωρίς δίκη; Κοίτα να δεις που έχει αρχίσει να μας αρέσει η χούντα ρε.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.