Jump to content



Ειδήσεις απο την Ελλάδα και όλο τον κόσμο (NewsLab)


Lakisss

Recommended Posts

Το 1 - 1,5% από αυτά που θα πάρει ο Καμένος το οφείλει στους εχθρούς του.

Με τόσο σφοδρή και άδικη επίθεση που δέχεται, γίνεται συμπαθής σε άσχετους αναποφάσιστους.

Όσο για την σελίδα, εγώ στην θέση του θα την άφηνα έτσι καμιά βδομάδα να πάρω όλη την πελατεία του κολοτουμπα και της χρυσής αυγής : )

Έγινε επεξεργασία από ΓιαγκΤ
Link to comment
Share on other sites

BBC News - Programming project comes to primary schools :magic: :triniti:

Volunteers have kicked off a project to set up after-school clubs that teach young children how to programme computers.

Called Code Clubs, the sessions will aim to instil the basics of computer programming into children aged 10-11.

The clubs will be built around practical hands-on tasks that will include children making games and eventually controlling robots.

It aims to have 25% of the UK's primary schools running a Code Club by 2014.

http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-oxfordshire-17687947

Oxford's Bodleian Libraries and the Vatican's Biblioteca Apostolica plan to digitise 1.5 million ancient texts to make them available online.

Έγινε επεξεργασία από kreach
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=400]astrolabos[/MENTION] Ποιο το νόημα ενός τέτοιου σχολίου; Ρωτάω διότι φαίνεται ειρωνικό και ειρωνικά σχόλια δεν νομίζω ότι ταιριάζουν σε τέτοιες περιπτώσεις.

http://www.thelab.gr/off-topic/anekdota-asteia-kai-loipa-paratragouda-funlab-100637-223.html#post1063238438

Ή αλλιώς, δε μου αρέσει ο φαρισαϊσμός όλων που ξαφνικά θα ανακαλύψουν πόσο φανατικοί οπαδοί του εκλιπόντος ήταν και πόσο λυπήθηκαν που έφυγε και RIP και δώσε.

[MENTION=400]astrolabos[/MENTION] Θα στο έλεγα και πριν λίγες ημέρες, αλλά νόμιζα πως δε θυμόμουν καλά. Λάθος, γιατί και στον Παπάζογλου με επέκρινες που στεναχωρήθηκα, όμως πριν λίγο καιρό με επέκρινες γιατί "είμαι αναίσθητος" με τις ειδήσεις θανάτων.

Αντιφατικό.

Για τον Μητροπάνο δε στεναχωρήθηκα είναι η αλήθεια, όμως ήταν πολύ καλός άνθρωπος.

btw δείτε τί έπαθε ο Καμμένος χαχαχα

Owned by WeedH0aX

Τον Μητροπάνο δεν τον δολοφόνησαν με τσεκούρι στο κεφάλι. Συγκρίνεις ανόμοια πράγματα

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=400]astrolabos[/MENTION] Νόμιζα μιλούσαμε γενικά για τις ειδήσεις θανάτων.

Αυτό είναι το λιγότερο όμως, το χειρότερο είναι ότι αύριο όλες οι εφημερίδες και τα warez forum θα πάρουν φωτιά με δισκογραφίες και συναυλίες, ενώ οι ραδιοφωνικοί σταθμοί θα τρολλάρουν 5 μήνες. Πολύ ανήθικη η περιστασιακή μνήμη σε κάτι τέτοια.

Link to comment
Share on other sites

Ή αλλιώς, δε μου αρέσει ο φαρισαϊσμός όλων που ξαφνικά θα ανακαλύψουν πόσο φανατικοί οπαδοί του εκλιπόντος ήταν και πόσο λυπήθηκαν που έφυγε και RIP και δώσε.

Εμένα πάλι δεν μου αρέσουν αυτοί που τρέχουν να το παίξουν ανώτεροι τσουβαλιάζοντας τους πάντες και τα πάντα και βγάζοντας προκαταβολικά συμπέρασμα για ΟΛΟΥΣ (σαν διαφήμιση της wind ένα πράγμα).

Δεν έχω κάτι με σένα, αλλά αυτό το "όλων" και το άντε να τρέξω να σας προλάβω να σας πω τι φαρισαίοι υποκριτές είστε, προσωπικά το βλέπω ως κάτι το πολύ χειρότερο. Επαναλαμβάνω δεν έχω κάτι με σένα σχολιάζω ένα και μόνο post σου.

Link to comment
Share on other sites

ο μητροπανος καπου το 78 φευγοντας απο κεντρο που τραγουσουσε ειχε σκοτωσει πεζη γυναικα εγγυο.τοτε ειχε παντρευτει την κορη του αττικαρχη και το θεμα περασε στο ψιλο.

το ειχανε γραψει και τα περιοδικα της εποχης τοτε και τον αποκαλουσαν δημοσιος κινδυνος.

μετα απο χρονια χωρισε την κορη του αττικαρχη και παντρευτηκε την Βενια η οποια εντελως τυχαια ειχε την δισκογραφικη και το εκμεταλευτηκε.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.