Jump to content



Ειδήσεις απο την Ελλάδα και όλο τον κόσμο (NewsLab)


Lakisss

Recommended Posts

Γιαννουλης δινει στεγνα τον φερεντινο μεσω ΦΒ για φαρμακα και κοκα...κολες.

Επισημα δε ξερω ποτε και αν θα ανακοινωθει.

ΕΝΤΙΤΙΝΤ

http://www.palo.gr/cluster/articles/gossip-news/751/?clid=4567548

Έγινε επεξεργασία από jiohkor3
Link to comment
Share on other sites

ΑΠ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΟΚΑΙΝΗ ΑΛΗΤΕΣ ΑΓΟΡΑΖΑΝΕ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΑ!!!!!!!!!!! ΚΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΜΑΓΚΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΤΗ ΜΑΝΑ ΠΟΥ ΜΕ ΓΕΝΝΗΣΕ ΕΧΩ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ ΝΑ ΑΠΟΚΑΛΥΨΩ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ!!!!!!!!! ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ ΝΑ ΥΠΟΣΤΩ ΤΙΣ ΣΥΝΕΠΕΙΕΣ!!!! ΣΑΝ ΑΝΤΡΑΣ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΣΑΝ ΠΑΤΕΡΑΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΚΑΘΗΚΟΝ ΜΟΥ!!!

Τι χαρτζιλίκι δίνεις ρε "μάγκα άντρα" και πατέρα στο παιδί σου και έχει φράγκα για κόκα;

Επειδή εμείς με μαγαζί, δεν έχουμε να την πληρώσουμε!!

Link to comment
Share on other sites

Τι χαρτζιλίκι δίνεις ρε "μάγκα άντρα" και πατέρα στο παιδί σου και έχει φράγκα για κόκα;

Επειδή εμείς με μαγαζί, δεν έχουμε να την πληρώσουμε!!

Το οτι ολοι μαζι μια παρεα ειναι και τα παιρνουν-πινουν κτλπ, και οποτε τους κατεβει καρφωνουν ο ενας τον αλλον δε το καταλαβαινω.

Link to comment
Share on other sites

Το οτι ολοι μαζι μια παρεα ειναι και τα παιρνουν-πινουν κτλπ, και οποτε τους κατεβει καρφωνουν ο ενας τον αλλον δε το καταλαβαινω.

Του σύστησε ο μάνατζερ να διαφημιστεί πατώντας στο πτώμα του άλλου.

Ο "μάγκας άντρας" και πατέρας δεν έχει ηθικούς φραγμούς.

Link to comment
Share on other sites

Τι χαρτζιλίκι δίνεις ρε "μάγκα άντρα" και πατέρα στο παιδί σου και έχει φράγκα για κόκα;

Επειδή εμείς με μαγαζί, δεν έχουμε να την πληρώσουμε!!

Δεν του δίνει λεφτά για κόκα. Don't worry. Αν θέλει το παιδί του κόκα του δίνει απευθείας

Μοιραίο λάθος με κόκα! | Espresso | CoverStory

Σιγά μην στείλει τον γιο του στον κάθε τυχάρπαστο που μπορεί να του δώσει κακής ποιότητα πράμα.

Link to comment
Share on other sites

Μεγαλη ξεφτιλα. Απορω ακομη, ποσα μπορει να βγαλει απο την υποθεση

για να βγαινει να κανει μια τετοια πραξη.

Επειδή όπως παραδέχεται και ο ίδιος είναι χαμηλής νοημοσύνης αφού : "ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΤΗ ΜΑΝΑ ΠΟΥ ΜΕ ΓΕΝΝΗΣΕ"

Δεν είναι εις θέση να αντιληφθεί ότι το κανάλι προστατεύει την επένδυση του και για λίγη διαφήμιση τα έβαλε με δυσανάλογο αντίπαλο.

Θα τον "θάψουν ζωντανό" σε λακκούβα της Κηφισίας : )

Link to comment
Share on other sites

Μου το είπε ένας συνάδελφος μόλις έφτασα γραφείο γιατί είχε πολύ κόσμο στην πλατεία και αναρωτήθηκα.

Αφού μου έλυσαν όμως αυτή την απορία, μου δημιουργήθηκε μια άλλη...

Γιατί ρε φίλε δεν έπαιρνες και μερικούς πολιτικούς μαζί σου να ξεβρωμίσει λίγο ο τόπος...; Εσύ έτσι κι αλλιώς είχες σκοπό να φύγεις... ας έφευγες ως ήρωας...

Link to comment
Share on other sites

Γιατί θα είχατε να το λέτε ότι έγινε φονιάς.

Δεν το καταλαβαίνω αυτό το καινούριο, "φεύγεις - πάρε και έναν πολιτικό μαζί σου".

Καλό ακούγεται τις πρώτες μια, δυο, τρεις φορές, αλλά από ποιούς; Από αυτούς που δεν πρόκειτε να αυτοκτονήσουν ποτέ ή δεν θα έπαιρναν τον πολιτικό ούτως η άλλως μαζί τους;

Σας παρακαλώ, αυτοκτόνησε ένας άνθρωπος και εμείς τον παρακαλούμε να είχε γίνει και φονιάς... :nothing:

Link to comment
Share on other sites

Με αυτό το σκεπτικό, όλοι οι στρατιώτες που πολέμησαν είναι δολοφόνοι... ΈλεοC

Είναι ήρωες; Άλλο θέμα αυτό, μην το πιάνεις, γιατί θα μιλάμε για ώρες.

Για αυτούς που γελάνε και τρώνε με χρυσά πιρούνια πάνω απ' τα πτώματα τους και βέβαια είναι ήρωες. :fie:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.