Jump to content



Ειδήσεις απο την Ελλάδα και όλο τον κόσμο (NewsLab)


Lakisss

Recommended Posts

Δε προσεχουν τιποτα ομως. Και φαρμακα και κακη ζωη και ολα, η τωρινη ερμηνεια

της εννοιας αθλητης...κριμα

Δεν έχει να κάνει με την κακή ζωή. Παίρνουν μη δοκιμασμένα φάρμακα επειδή δεν ανιχνεύονται. Όταν ένα αναβολικό δοκιμαστεί αρκετά και πιστοποιηθεί ως ασφαλές, μπαίνει και στη λίστα με όσα ψάχνουν στους ελέγχους.

Link to comment
Share on other sites

Το βαθυσκάφος του Τζέιμς Κάμερον άγγιξε το βαθύτερο σημείο της Γης

Κατεβηκε στην Τάφρο των Μαριανών.Μονος.:blink:

Θα βγει και documentary.Δεν το χανω.

Έγινε επεξεργασία από jesus
Link to comment
Share on other sites

Μα και τώρα, αν σε σταματήσουν για "τυπικό" έλεγχο (ημέρα με πορεία/διαδήλωση) και βρουν πάνω σου μάσκα, θα σε πάνε στην Γ.Α.Δ.Α. ...

Εδώ malox κουβαλάς και είναι επικίνδυνο αν σε σταματήσουν..

Θες να πεις ότι αυτή την στιγμή είναι νόμιμο να έχω μάσκα μαζί μου? Να ξέρω δηλαδή... (αν και την ΓΑΔΑ δεν την γλυτώνω)

Link to comment
Share on other sites

Tlife.gr: Έσφαξε την κόρη του επειδή είχε στο κινητό φωτογραφίες του Τούρκου πρωταγωνιστή

Ένας πατέρας από την Αλγερία σκότωσε την 16χρονη κόρη του όταν είδε στο κινητό της φωτογραφίες του ηθοποιού. Η νεαρή Lydia φαίνεται πως ήταν θαυμάστρια του Τατλιτούγ και είχε στο τηλέφωνό της φωτογραφίες του αλλά και άλλων ανδρών συναδέλφων του. Αυτό εξόργισε τόσο τον πατέρα της που την έσφαξε με ένα κουζινομάχαιρο!

:hang3:

Link to comment
Share on other sites

Γειτονάκι που είναι φαντάρος μου έλεγε ότι οι μερίδες έχουν μικρύνει, και έχει

κοπεί η ποικιλία στο πρωινό.

Link to comment
Share on other sites

Φούρνους έχουμε ή θα τους στέλνουμε Γερμανία...;

τσ τσ τσ....ακομα να μαθεις πως δουλευει το πραμα??

Θα αγορασουμε τους παλιους απο Γερμανια ...σε "προνομιακη" τιμη παντα : p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.