Jump to content



Ειδήσεις απο την Ελλάδα και όλο τον κόσμο (NewsLab)


Lakisss

Recommended Posts

Τι να λέμε, οι άνθρωποι είναι αιώνες πίσω...

( Click to show/hide )

Στις πολιτισμένες χώρες έχουν ηλεκτρική καρέκλα, ένεση, έστω εκτελεστικό απόσμασμα

( Click to show/hide )

just kidding...

Εγω φοβαμαι μηπως ειναι αιωνες μπροστα και απλα εμεις δεν εχουμε γινε ακομα ετσι!!!!!

Link to comment
Share on other sites

DefenceNet - Φαινόμενο στον Ήλιο προβληματίζει τους ειδικούς

Δείτε τα βίντεο. Μόλις φόρτισε και έρχεται να μας ...."επισκεφθεί".

Μακαρι να ισχυει κατι και να καταστρεψει κανενανε. Τους γυρω γυρω μας καλυτερα και μεις να τη βγαλουμε καθαροι-η. Γενικα κατι να δωσει ουσια στο 2012.

Link to comment
Share on other sites

έρχομαι :p

edit

για να μην νομίζεται ότι spamarο το βίντεο δείχνει μια μικρή αλήθεια (ότι κάτι ρουφάει ενέργεια από τον ήλιο)

αλλά έχει μονταριστεί κατάλληλα από την ΝΑSA (βλέπε φεγγάρι) ώστε να αποκρύψουν το τεράστιο τερατώδες διαστημόπλοιο μου το οποίο ανεφοδιαζόταν εκείνη την στιγμή με ηλιακή ενέργεια η δωρεάν ενέργεια στο σύμπαν ...

:p:p:p:p:p:p

θα σωθούν μόνο τα ενεργά μέλη του lab (για τους δύσπιστους έχω ολόκληρα χαρέμια απο όλους τους γαλαξίες που σας περιμένουν, κατα την γνώμη μου Ανδρομέδας και Αφροδίτης έχουν αρκετά ωραία κομμάτια (στις 10 οι 9,8 modela))

:baby:

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

θα σωθούν μόνο τα ενεργά μέλη του lab (για τους δύσπιστους έχω ολόκληρα χαρέμια απο όλους τους γαλαξίες που σας περιμένουν, κατα την γνώμη μου Ανδρομέδας και Αφροδίτης έχουν αρκετά ωραία κομμάτια (στις 10 οι 9,8 modela)

:baby:

dibs στα Αρειανα τριβυζα τσουλακια (Total recall FTW)

Link to comment
Share on other sites

Να παιρνουμε σειρα να καιγομαστε σιγα σιγα γιατι ειμαστε gt πι οι αθρώποι.

Ας ξεκινησουμε από

Για αντισημιτικά, ισλαμοφοβικά και ομοφοβικά στοιχεία κατηγορείται η «Θεία Κωμωδία» - Τελευταίες Ειδήσεις

Link to comment
Share on other sites

Δεν φταίνε αποκλειστικά οι πολυεθνικές όσον αφορά τις τιμές των προϊόντων. Είδαμε και στο άλλο thread της εξοικονόμησης χρημάτων με τους χαλβάδες πως ο Όλυμπος π.χ. πούλαγε πριν την Καθαρά Δευτέρα και no name συσκευασίες σε τιμή μικρότερη από την μισή των επώνυμων δικών του συσκευασιών. Με λίγα λόγια όποιος έπαιρνε τον χαλβά που έγραφε Όλυμπος ουσιαστικά πλήρωνε 2€ και βάλε την συσκευασία.

Αν είμαι Lidl και ξέρω όχι για το Χ προϊόν ο ανταγωνισμός μου στην Γερμανία χρεώνει 2€ και στην Ελλάδα 4€, στην Γερμανία θα βάλω τιμή 1,5€ και στην Ελλάδα 2,5€.

Δεν φταίει μόνο το κράτος και μόνο το Lidl. Φταίει και ο Όλυμπος, η Παπαδοπούλου, ο Κανάκης και οι υπόλοιποι που χρεώνουν κούκος αηδόνι και τους αφήνουν περιθώρια αισχροκέρδειας.

Link to comment
Share on other sites

... η Παπαδοπούλου...

Καλά, τη συγκεκριμένη άσε την εκτός, γιατί καταβάλει απίστευτα μεγάλη προσπάθεια εδώ και αρκετά χρόνια, να παραμείνει Ελληνική, να μην απολύσει κόσμο, να μη μειώσει μισθούς και οι περισσότεροι υπάλληλοι της εταιρίας πίνουν νερό στο όνομά της :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.