Jump to content



Ειδήσεις απο την Ελλάδα και όλο τον κόσμο (NewsLab)


Lakisss

Recommended Posts

Δίκιο ο Ξηρός σε όσα λέει.

Εγώ όμως μένω σε αυτή τη λεπτομέρεια:

Γιατί ένας φυλακισμένος "τρομοκράτης" ζει σε αυτές τις συνθήκες;

Ποιοί κολλητοί του παρέχουν αυτές τις ανέσεις;

Ποιοί άλλοι απολαμβάνουν ανάλογη μεταχείριση;

Είναι όλοι όσοι πρέπει μέσα στις φυλακές, ή φαίνονται μόνο στα χαρτιά;

Και πολλές άλλες...

εχμ, ο Ξηρός το είπε στον Εφραίμ.

Link to comment
Share on other sites

εχμ, ο Ξηρός το είπε στον Εφραίμ.

Δίκιο!

ριφρέισινγκ:

Εγώ όμως μένω σε αυτή τη λεπτομέρεια:

Γιατί ένας φυλακισμένος "τρομοκράτης" "παπάς" ζει σε αυτές τις συνθήκες;

Ποιοί κολλητοί του παρέχουν αυτές τις ανέσεις;

Ποιοί άλλοι απολαμβάνουν ανάλογη μεταχείριση;

Είναι όλοι όσοι πρέπει μέσα στις φυλακές, ή φαίνονται μόνο στα χαρτιά;

Και πολλές άλλες...

Link to comment
Share on other sites

Δίκιο ο Ξηρός σε όσα λέει.

Εγώ όμως μένω σε αυτή τη λεπτομέρεια:

Γιατί ένας φυλακισμένος "τρομοκράτης" ζει σε αυτές τις συνθήκες;

Ποιοί κολλητοί του παρέχουν αυτές τις ανέσεις;

Ποιοί άλλοι απολαμβάνουν ανάλογη μεταχείριση;

Είναι όλοι όσοι πρέπει μέσα στις φυλακές, ή φαίνονται μόνο στα χαρτιά;

Και πολλές άλλες...

Ο Ξηρός στον Εφραίμ το είπε αυτό

Link to comment
Share on other sites

slowpoke_pokemon.gif

Slowpoke's diet:

Slowpoke uses its tail to catch prey by dipping it in water at the side of a river.

:hmm::hmm: ποτάμια στις φυλακές δεν έχει (εκτός αν σκάψανε και βρήκανε μερικά slowpoke σε σπυλιά). :innocent:

οσα δοκιμασα δεν δουλευουν :innocent::p

παίζει να είναι fake, αν και δεν έχω account για να ξέρω στα σίγουρα (ούτε έχω σκοπό). Άμα γίνω ποτέ νταβατζής θα σου δώσω λεπτομέρειες :hehe:

Link to comment
Share on other sites

ΜΗΤΡΟΠΟΛΙΤΗΣ ΜΑΤΑΙΩΝΕΙ ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ. ΕΙΝΑΙ ΕΙΔΩΛΟΛΑΤΡΙΚΑ, ΟΡΓΙΑΣΤΙΚΕΣ ΤΕΛΕΤΕΣ ΤΟΥ ΒΑΚΧΟΥ ΛΕΕΙ!

Έπρεπε να το περιμένουμε. ΆΞΙΟΣ συνεχιστής του Καντιώτη, ο οποίος θυμίζω είχε αφορίσει ολόκληρο το Ξυνό Νερό επειδή έκανε καρναβάλι.

ΥΓ. Το avatar είναι δάκτυλος γνωστού κακοποιού στοιχείου (aka admin). Ενιαφέρουσα επιλογή. Πάει και με την υπογραφή μια χαρά. :rofl:

Link to comment
Share on other sites

To 1980 ένα σύνθημα του λαοπλάνου (για εμένα) ανδρέα παππανδρέου ήτανε η εξάλειψη των μεσαζόντων. Ήτανε από τότε οι μεσάζοντες αγκάθι στην οικονομία. Αυτό γίνεται σήμερα μετά από 30 χρόνια. Το πασόκ επί 20 χρόνια δεν κυνήγησε τους μεσάζοντες όπως θα περίμενε να κάνεις να κάνει ένα κόμα φιλολαικό και σοσιαλιστικό. :whip:

Link to comment
Share on other sites

meanwhile in Greece

Άφεση αμαρτιών για την αστυνομική βία; - NEWS247

ΥΓ. Εφόσον το Σύνταγμα ορίζει ισότητα μεταξύ των πολιτών, αυτό -άμεσα- δε σημαίνει ότι έχουμε άφεση αμαρτιών στη βία ενάντια στους αστυνομικούς; :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Τη δημιουργία κινήματος με σαφή αντιμνημονιακό εθνικοπατριωτικό και χριστιανορθόδοξο προσανατολισμό και με την ονομασία «Ανεξάρτητοι Έλληνες» ανακοίνωσε σήμερα το πρωί ο ανεξάρτητος βουλευτής, Πάνος Καμμένος.

Στο χριστιανορθόδοξο προσανατολισμό με έχασε... έλεος, θα δούμε ποτέ την απόσχιση του κράτους από την εκκλησία;

Link to comment
Share on other sites

Διοτι αυτη μας κρατησε-βοηθησε και αυτη αποδεικνυεται να επικρατει προς το παρων.

Και δεν υπαρχει τριγυρω-συνοριακα δηλαδης κατι καλυτερο ωστε να βοηθησει θρησκευτικα την οποιαδηποτε

αναζητηση ψαχνει ο οποιοσδηποτε ωστε να προσφυγει στο ανωτερο, στο αναπαντητο.

Ολα μαζι δημιουργουν ενα σταθερο πυλωνα που ονομαζεται...συνοδος ορθοδοξης εκκλησιας της ελλαδος. Οσοι και οσο την πολεμουν, τοσο μπαστακας αυτη. Ειναι απλο.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.