Jump to content



Ειδήσεις απο την Ελλάδα και όλο τον κόσμο (NewsLab)


Lakisss

Recommended Posts

Να και κάποιος που παραιτείται. Άλλοι δεν παραιτούνται ούτε για τα μάτια του κόσμου έστω και αν αιματοκυλούν κάθε λίγο και λιγάκι την Αθήνα ή αν αφήνουν τα παιδιά στα σχολεία χωρίς βιβλία.

Τι να την κάνουμε την παραίτηση του ? Μήπως θα εμφανιστούν τα κλοπιμαία με την παραίτηση ??????

Εχουμε χορτάσει απο παραιτήσεις τα σκατώνω και παραιτούμε δεν λέει κάτι πλέον . Εκτος απο Υπουργεια ας αναλαβουν και καμια ευθύνη επιτέλους Να Δικαστεί η υπόθεση άμεσα και να αποφασίσει το δικαστήριο ποιος ειναι ο υπευθυνος που το Μουσείο ητανε ξέφραγο αμπέλι και να πληρώσει .

Εσύ δηλαδή αν ήσουνα Διοικητής σε στρατιωτικό αεροδρόμιο πχ του οποίου η ασφάλεια ειχε παει περίπατο και τα σηκώνανε ολα απο μέσα εχεις την εντύπωση θα τους έλεγες παραιτούμε και η ζωή συνεχίζεται ?????

Link to comment
Share on other sites

Τι να την κάνουμε την παραίτηση του ? Μήπως θα εμφανιστούν τα κλοπιμαία με την παραίτηση ??????

Εχουμε χορτάσει απο παραιτήσεις τα σκατώνω και παραιτούμε δεν λέει κάτι πλέον . Εκτος απο Υπουργεια ας αναλαβουν και καμια ευθύνη επιτέλους Να Δικαστεί η υπόθεση άμεσα και να αποφασίσει το δικαστήριο ποιος ειναι ο υπευθυνος που το Μουσείο ητανε ξέφραγο αμπέλι και να πληρώσει .

Εσύ δηλαδή αν ήσουνα Διοικητής σε στρατιωτικό αεροδρόμιο πχ του οποίου η ασφάλεια ειχε παει περίπατο και τα σηκώνανε ολα απο μέσα εχεις την εντύπωση θα τους έλεγες παραιτούμε και η ζωή συνεχίζεται ?????

Στην Ελλάδα του "δεν παραιτούμε και το έχω και καμάρι" ο Γερουλάνος είναι ο μονόφθαλμος ανάμεσα στους τυφλούς. Από εκεί και πέρα δεν διαφωνώ ούτε σε μια λέξη σε αυτά που γράφεις. Αλλά όταν η παραίτηση στην Ελλάδα είναι κάτι το αδιανόητο εγώ θα του δώσω πρώτα μπράβο και μετά άμα είναι θα τον πετάξω και στην φυλακή ως συνυπεύθυνο. Τα υπόλοιπα καλά παιδάκια την κυβέρνησης όμως που δεν παραιτούνται ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΝΟΥΝ πρώτα θα τους Π#Δ#ΞΩ και μετά θα τους βάλω και φυλακή.

(τα μεγάλα λόγια τζάμπα είναι, i know, απλά θέλω να δείξω το πως το βλέπω)

Link to comment
Share on other sites

Από in.gr - Ένταση στο Σύνταγμα στη διάρκεια μαθητικής συγκέντρωσης - Ειδήσεις - Ελλάδα

έγινε αυτό enikos.gr - Κοινωνία: Τώρα-Τραυματίας αστυνομικός στο Σύνταγμα (σύμφωνα με την μητέρα μου που τα άκουγε στο ράδιο, είχαν εντολές οι αστυνομικοί να μην ψεκάσουν.. Ένα ζώο αποφάσισε να πράξει διαφορετικά και κάποιος μαθητής του πέταξε πέτρα...)

Το δικό μου σχόλιο είναι ότι ο μαθητής δεν ήταν ασφαλίτης να πετυχαίνει ασπίδα και τον βρήκε στο κεφάλι.. (το γιατί δεν φορούσε κράνος είναι άλλο θέμα..)

Link to comment
Share on other sites

Κι όμως, μια χαρά φορολογούμαστε. Και πληρώνουμε μισθούς ρασοφόρων και αυτοί εξαιρούνται από τη φορολογία. Άμα θέλουν να πληρώνονται οι μισθοί τους, ας ρώταγε στην απογραφή το κράτος πόσοι πολίτες θέλουν να πληρώνουν. Εκεί να δουν τη γλύκα.

Link to comment
Share on other sites

fake fake fake

και τι μπουμ έκανε ωρέ μην ακούω βλακείες κάηκε και μύρισε λίγο εξάλλου θα πάει για ασφαλιστικά και θα τα κονομήσει αυτός που λέει ότι έκανε μπουμ

Link to comment
Share on other sites

Σκέψου να τα έλεγε και πιο αυστηρά, κι όχι απ'έξω απ'έξω, πόσο θα τσινάγανε οι απέναντι...

Η φράση που εξόργισε την Άγκυρα - NEWS247

Αν κάνανε αντίστοιχες δηλώσεις οι Τούρκοι οι δικοί μας θα απαντούσαν με το... να αλλάξουν πλευρό.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.