Jump to content



Ειδήσεις απο την Ελλάδα και όλο τον κόσμο (NewsLab)


Lakisss

Recommended Posts

Εγω λέω εφόσον ξέρουμε ότι κανείς δεν θα κάνει κάτι ουσιαστικά και νομοθετικο-δικαιοσυνικά και οικονομικά, να ψηφίσουμε όλοι Χρυσή Αυγή, αυτοί είναι σίγουρο ότι θα κάνουνε κάτι ( βασικά ένα μόνο πράγμα, αλλά είναι τελείως σίγουρο ότι θα το κάνουν :p ) [ ναι είμαι κάφρος :D ]

Link to comment
Share on other sites

για συζήτηση περί ACTA, λογοκρισίας κλπ πάμε βόλτα από εδώ :)http://www.thelab.gr/texnologikoi-provlimatismoi/internet-censorship-anno-2012-a-104987.html#post1063182075

υγ από το ποστ του χόντα πήρα αφορμή για να δώσω λινκ, δεν είναι παρατήρηση

Link to comment
Share on other sites

Στο ότι το βίντεό σου δείχνει λενα απόσπασμα της πορείας των Χρυσαυγιτών.

Κάθε χρόνο την πορεία αυτή οι Χρυσαυγίτες την οργανώνουν.

Δε βλέπεις τις κόκκινες σημαίες με το σύμβολό τους;

Νόμισα δεν το χες παρατηρήσει, αν ναι και παρολαυτά δεν έχεις πρόβλημα, no problem, καθείς τις ιδέες του.

Link to comment
Share on other sites

Στο ότι το βίντεό σου δείχνει λενα απόσπασμα της πορείας των Χρυσαυγιτών.

Κάθε χρόνο την πορεία αυτή οι Χρυσαυγίτες την οργανώνουν.

Δε βλέπεις τις κόκκινες σημαίες με το σύμβολό τους;

Νόμισα δεν το χες παρατηρήσει, αν ναι και παρολαυτά δεν έχεις πρόβλημα, no problem, καθείς τις ιδέες του.

ρε συ Hydra μην (ΚΡΕΜΑΣ ΤΑΜΠΕΛΕΣ) για την πορεία ότι την έκανε η χρυσή αυγή, και τι έγινε ? καλά έκανε και την έκανε αφού μπορεί

αλλά μην μου πεις ότι δεν μπορούσε να πάει όποιος ήθελε ?

μην μένουμε στα ονόματα , ντε και καλά να ανήκουμε κάπου απλά το έβαλα μιας και δεν είδα τίποτα στα κανάλια .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.