Jump to content



Ειδήσεις απο την Ελλάδα και όλο τον κόσμο (NewsLab)


Lakisss

Recommended Posts

Σωστά.. γιατί να χάσεις μόνο 9 μήνες από τη ζωή σου, χάσε 24!
Δεν έχουμε λεφτά, άρα ποιος θα πληρώσει τη νύφη; Το κολοφάνταρο ο έφεδρος. Έτσι.

χμμμ....λεω λοιπον εγω > η θητεια ξανα 24 μηνες ,ΑΛΛΑ , οι 9 υποχρεωτικοι οπως τωρα και οι υπολοιποι εξαγορασιμοι!! (πχ 200-300/μηνα καλα ειναι??).......

και μιας και δεν μπορεις να εισαι εγγεγραμενος ανεργος αυτο το διαστημα, ριχνουμε και τα ποσοστα ανεργιας!!

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που διάβαζα εγώ είναι ότι «απλώς» καταστρώνουν σχέδιο, για την προστασία των Βρετανών υπηκόων που διαμένουν στην Ελλάδα, σε περίπτωση πτώχευσης και ξεσπάσματος αναταραχών.

Δε μου φαίνεται παράξενο. Είναι τεταμένο το κλίμα, και δεν ξέρεις τι μπορεί να γίνει από τη μια μέρα στην άλλη. Το παράξενο ήταν, π.χ. σε Λιβύη και Αίγυπτο, που το δικό μας Υπ. Εξωτερικών και οι κατά τόπους πρεσβείες δεν έκαναν το ίδιο, πριν ξεκινήσουν οι αναταραχές.

Councillor gets dumped on by the Cloud | Datacenter Dynamics

Κλασσικό παράδειγμα λάθος ανθρώπων σε λάθος θέσεις..

Αυτό έπρεπε να πάει στα ανέκδοτα :p

Έγινε επεξεργασία από deninho
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.