Jump to content



Ειδήσεις απο την Ελλάδα και όλο τον κόσμο (NewsLab)


Lakisss

Recommended Posts

43 χρονών ο άλλος. Δηλαδή γμτμ μου γμ....πόσο κολλημένο μυαλό μπορεί να έχει ένας 43ρονος ώστε να πάει να ζητήσει τα ρέστα από έναν άλλον πατέρα; ΤΙ πας να του πεις δηλαδή; Μάζεψε τον γιό σου, ο δικός μου έχει δίκιο;

Όσο γουστάρω την όλη στάση ζωής των ανθρώπων εκεί κάτω, άλλο τόσο τους λέω ανόητους με όλη της σημασία της λέξεως.. Μαγκιά κλανιά και....θάνατος. :X:

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά... Αλλά δε μου λέει τίποτα. Κι αυτός μου μιλάει, αν δεν πίστευε σε αυτό που έκανε, γιατί το έκανε και ξανά, και ξανά και ξανά; Γιατί τα ψήφισε όλα...; Μήπως τον διώξουν από το κόμμα που πλέον δεν τον εκφράζει; Για την καρέκλα και τα λεφτά χωρίς να δουλεύουμε όλα.

Link to comment
Share on other sites

"Κρυφοι"¨κτλ δεν υπάρχουν...δεν ξέρω που το άκουσες αυτό.

Ο "κανείς" ποιος είναι; Ο διπλανός σκοπός που είναι τέρμα θεού; Το περίπολο (με όχημα) που ΠΡΕΠΕΙ να μειώσει στις απολύτως απαραίτητες τις περιπολίες του για χάριν..οικονομίας καυσίμου; Και άντε μιλάμε για μικρή μονάδα. Φανταστείτε οι τεράστιες, πόσο αμπέλια είναι. Λεφτά για κάμερες δεν υπάρχουν, για συναγερμούς δεν υπάρχουν, για καύσιμα δεν υπάρχουν. γεμιστήρες φουλ δώρο με κάθε τυφέκιο) και να λύσουμε και εν μέρει το πρόβλημα του λειτουργικού κόστους των μονάδων. Αφού είναι άχρηστα πια...

Link to comment
Share on other sites

https://www.sumo.gr/2011/10/17/a-little-girl-crashed-all-18-people-ignore/

Τραγικό...... ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ.....Προσοχή σε όσους δεν αντέχουν

Θέλω να πιστεύω ότι δεν θα γίνουμε έτσι ποτέ μας

Πολιτισμός. I like.

Link to comment
Share on other sites

NewsIt.gr:

Επίσης μόλις άκουσα στον ΣΚΑΙ ότι το BBC έψαξε ποιός ταίζει τους διαδηλωτές έξω απο την wall street.

Τελικά ανακάλυψαν ότι παίρνουν pizza από έναν Έλληνα, ο οποίος τους πουλάει γύρω στα 220 κομμάτια την ημέρα!

Α ρε Ελλαδάρα αθάνατη!:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Εμείς δεν είχαμε ποτέ "κρυφούς", αλλά η δική μου απορία είναι, πως πέρασαν δύο άτομα μέσα στο στρατόπεδο χωρίς να τους πάρει χαμπάρι κανείς...; :slap:

Πότε πήγες φαντάρος; Εγώ πήγα το '97 και ο deliverάς ερχότανε μέχρι τους θαλάμους τα βράδια, δεν θέλω να ξέρω πόσο πιο χαλαρά είναι σήμερα.

Αλλά στην τελική αυτά παθαίνεις όταν δίνεις όπλα σε μαθητούδια.

Link to comment
Share on other sites

https://www.sumo.gr/2011/10/17/a-little-girl-crashed-all-18-people-ignore/

Τραγικό...... ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ.....Προσοχή σε όσους δεν αντέχουν

Θέλω να πιστεύω ότι δεν θα γίνουμε έτσι ποτέ μας

Και μετά βλέπεις αυτό... [ame=http://www.youtube.com/watch?v=PgWUeI3AHrs]Dog rescues dog from highway in Chile - YouTube[/ame]

κι αναρωτιέσαι.. ποια είναι τα ζώα άραγε;

Link to comment
Share on other sites

Και μετά βλέπεις αυτό...

κι αναρωτιέσαι.. ποια είναι τα ζώα άραγε;

M'αρέσει που αναρωτιέσαι κιόλας, δες NewsIt.gr: ΣΟΚΑΡΙΣΤΙΚΟ video! Δίχρονο κοριτσάκι πατήθηκε από δυο φορτηγά και οι περαστικοί δεν το βοήθησαν (ελπίζω να μην είναι αλήθεια)
Link to comment
Share on other sites

NewsIt.gr: Αχαϊα:Βρέθηκε με εκατομμύρια, χώρισε και έγραψε στο facebook ότι πέθανε!

"Ήταν μάλιστα παντρεμένος με μία αλλοδαπή, αν και πληροφορίες αναφέρουν πως... την έστειλε στην πατρίδα της και της στέλνει εκεί κάποια χρήματα."

Αυτό και μόνο δείχνει ότι ο τύπος τα έχει 400. Μόνο τρελός δεν είναι. Τον θέλω στην Βουλή.

:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.