Jump to content



Ειδήσεις απο την Ελλάδα και όλο τον κόσμο (NewsLab)


Lakisss

Recommended Posts

Το αέριο δεν είναι κάτι του στυλ 30% πιο φθηνό από το πετρέλαιο θέρμανσης; Δεν νομίζω να το αφήσουν κι αυτό... Μέχρι και τα ξύλα για το τζάκι θα ανέβουν τώρα που είναι "ευκαιρία".

Link to comment
Share on other sites

Το αέριο δεν είναι κάτι του στυλ 30% πιο φθηνό από το πετρέλαιο θέρμανσης; Δεν νομίζω να το αφήσουν κι αυτό... Μέχρι και τα ξύλα για το τζάκι θα ανέβουν τώρα που είναι "ευκαιρία".

Αυτό έλεγε η επιστολή. Ότι δεν ισχύει το 30% πιο φθηνό, είναι ανεξάρτητη η τιμή.

Link to comment
Share on other sites

''Σμηναγός Ιωάννης Μελισσανίδης (Τοποθετήθηκε στη ΣΥΔ της Αεροπορίας στη Θεσσαλονίκη. Δεν έχει απαντήσει θετικά για τη θέση, καθώς βρίσκεται στις ΗΠΑ για καλλιτεχνικούς λόγους.)''

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=ECrxIEllUhw]Ioannis Melissanidis - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

:hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:

Αν γίνει αυτό ψηφίζω σίγουρα Jennifer.No problem,Ελληνοαμερικάνοι ηθοποιοί υπάρχουνπολλοί,όπως οι: Θωμάς Χανκτσίδης, Ροβέρτος Ντενίρος, Ιάκωβος Νικολσόνης,Μαίρη-Λιτσα Στρίπη κ.α.

Μαιρη λιτσα Στριπη....:hehe:...

(κανονικα ειναι Ιακωβος Νικολοπουλος)

Link to comment
Share on other sites

Καλα πλακα μας κανει ο τυπος;

Τι πτυχια ειχε 26 χρονων που δεν τα ειχε ενας απο τη χωρα τους και το Facebook πηρε τον Ελληνα; :tomato:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=2rTel42PYWA&feature=player_embedded]newsIt.gr O Έλληνας που κατέκτησε το Facebook - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

:hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:

Αν γίνει αυτό ψηφίζω σίγουρα Jennifer.No problem,Ελληνοαμερικάνοι ηθοποιοί υπάρχουνπολλοί,όπως οι: Θωμάς Χανκτσίδης, Ροβέρτος Ντενίρος, Ιάκωβος Νικολσόνης,Μαίρη-Λιτσα Στρίπη κ.α.

Μαιρη λιτσα Στριπη....:hehe:...

(κανονικα ειναι Ιακωβος Νικολοπουλος)

Το έχετε καταλάβει ότι χαλάτε φαιά ουσία για "είδηση" που έχει γράψει το Ελληνοφρένεια ε;

Τέτοιες "ειδήσεις" να πηγαίνουν στα Ανέκδοτα ή στο ΠΟΘ, εδώ μπήκα να διαβάσω Ειδήσεις :)

Link to comment
Share on other sites

άσχημο πράμα η ζήλια

Δεν ζηλευω,απο τη στιγμη που εκανα στροφη στα "ονειρα" μου και ειπα ... "φιλος γιατι να καθεσαι ολη μερα μπροστα απο ενα pc και να καις τη μουρη σου ,αφου δε θα ναι το δικο σου ,καλυτερα να πας δουλεια και να γυρισεις να καεις στο ΔΙΚΟ ΣΟΥ" .... οποτε οχι ,nο ζηλια. ;)

Αλλα μου κανε εντυπωση,αυτο ναι. Στην Αμερικη δεν ειχαν ατομα με καλυτερα πτυχια;

Τι να ζηλεψω ,εγω θα την επαιρνα τη θεση σε αλλη περιπτωση; Αλλος θα την επαιρνε. :suicide:

Link to comment
Share on other sites

Η νέα καρμανιόλα... | Πολιτική | Ελευθεροτυπία

5κ το αφορολογητο περικαλω.

Λεγανε οτι θα καταπολεμησουν τη φτωχεια...αλλα δεν περιμενα να εξοντωσουν τους οικονομικα ασθενεις.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.