Jump to content



Ειδήσεις απο την Ελλάδα και όλο τον κόσμο (NewsLab)


Lakisss

Recommended Posts

Γεμάτη με ελεύθερους σκοπευτές θα είναι η Θεσσαλονίκη, για την ομιλία του #iGAP. Λέτε να καταφέρει να τον πετύχει κανείς...;

Thestival - 76η ΔΕΘ: Το πρόγραμμα των κινητοποιήσεων - Άπόρθητο φρούριο η Έκθεση!

Link to comment
Share on other sites

ΑΙΣΧΟΣ ΠΙΑ!!! ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΧΩΡΑ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΡΗΜΑΞΕΙ ΟΛΑ!

Ανθελληνική η διαφήμιση της Vodafone | TreloKouneli.gr

Τους παιρνω λοιπον τηλεφωνο,ζητω να με συνδεσουν με το τμημα διαφημισης και οταν μετα απο 7 λεπτα :confused: το σηκωνουν μου το κλεινουν σχεδον αμεσως και στα μουτρα σαν πηγα να κανω παραπονα,λεγοντςα μου " δηλαδη μας πηρατε να μας ζητησετε και τα ρεστα; αν θελετε κλειστε την TV σας" .

Το προβλημα ειναι οτι το βλεπουν μικρα παιδια 12 χρονων και τους δινεται η εντυπωση οτι ειναι ακομα πιο κουλ που γραφουν greeklish.Δεν ειμαι εγω το θεμα...

Υ.Γ: Οποιος ξερει καπου αλλου που μπορουμε να παρουμε σε τετοιες περιπτωσεις....

Υ.Γ.2: Παιρνω στο ΕΣΡ,αλλα το χουν κλειστο. Αλλοι και αυτοι....

Έγινε επεξεργασία από Hydra
Link to comment
Share on other sites

Άμα σε θέλει ρε παιδάκι μου... Να έχεις τα άπειρα χρήματα και να κερδίζεις και το Lotto!!! :wassat:

The Son Of Marriott's President Won A $107 Million Powerball Jackpot

Έλα ρε από το πανεπιστήμιο μου είναι το παιδί!

Link to comment
Share on other sites

Μέσω των ούρων και των κοπράνων φτάνουν εκεί. Παρόμοιες έρευνες κάνουν χρόνια τώρα σε διάφορες χώρες και καταγράφουν τις ποσότητες για διάφορους λόγους.
Link to comment
Share on other sites

τα λεφτά πάνε στα λεφτά, λένε...

Εμένα αυτό μου έμεινε:

Instead of taking the full amount in 26 annual payments, he opted for a lump sum, and walked away with $68.4 million

Read more: The Son Of Marriott's President Won A $107 Million Powerball Jackpot

Απίστευτη κλοπή, σου λένε κέρδισες 100, αλλά ή θα πάρεις 68 ή θα τα πάρεις σε 26 χρόνια. Τα δικά σας δικά μας και τα δικά μας δικά μας...

Link to comment
Share on other sites

οι ΔΙΑΣ της Πεύκης συλλάβανε 2 διαρρήκτες, οι οποίοι τους τελευταίους 4 μήνες είχαν ανοίξει 23 διαμερίσματα, και είχαν κλέψει πράγματα συνολικής αξίας 170.000€

Κοινώς, για όποιον ενδιαφέρεται, έχουν ανοίξει θέσεις εργασίας :p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.