Jump to content



Ειδήσεις απο την Ελλάδα και όλο τον κόσμο (NewsLab)


Lakisss

Recommended Posts

Wizard αυτά για τα ληξιπρόθεσμα ισχύουν όμως τώρα. Ποιος να ξέρει άρεγε τι θα ισχύει άυριο μεθαύριο;

Όσο για το άλλο που είπες το σκέφτομαι και γώ. Βέβαια σαν μισθωτός δεν ξέρω τι επιπτώσεις θα έχω ή αν (λογικό) θα τα πάρουν έμμεσα από την μισθοδοσία. ΤΥχαία τους ανάγκασαν όλους να πληρώνονται από τράπεζες;;; Αγορές τρελές έχουν τελειώσει να χρειαστώ φορολογική ενημερότητα. Λοιπόν φυλακή δεν έχω κάνει ακόμα. Αν φτάσει ο κόμπος στο χτένι, θα το δοκιμάσουμε και αυτό. Έτσι όπως πάει μέσα θα αρχίσουν να μαζεύονται οι νόμιμοι και έξω θα χορεύουν οι γνωστοί. Αφήστε που δεν έχουμε και τόσα "δωμάτια"...Πληρότητα 100%...

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά επεισόδια για τον υποβιβασμό του Ολυμπιακού Βόλου.

Αφού λύσαμε όλα τα σοβαρά μας προβλήματα, τώρα ο Έλληνας του φραπέ και του αραλικιού μπορει να ασχοληθεί και με το σοβαρό πρόβλημα του υποβιβασμού του Ολυμπιακού Βόλου. Καλά πάμε....

Link to comment
Share on other sites

To σοβαρό πρόβλημα είναι ο ΜΗ υποβιβασμός και η ΜΗ φυλάκιση αυτών που πραγματικά φταίνε... και για αυτό δε διαμαρτύρεται κανείς...

Γι'αυτό στο ποστ μου είπα οτι "Αφού λύσαμε όλα τα σοβαρά μας προβλήματα...". Έχουμε καταλήξει να μας ενδιαφέρει ο υποβιβασμός της τοπικής μας ομαδούλας και να μην χαιρόμαστε που έστω και αργά γίνονται κάποιες κινήσεις για να καθαρίζει η μούργα...

Link to comment
Share on other sites

Από όλα τα τηλεγραφήματα, αυτό βρήκαν να βγάλουν στη φόρα;

Το άλλο που ο iGAP παραδέχεται ότι γνωρίζει άριστα την οικονομική κατάσταση της χώρας δύο χρόνια πριν το περιβόητο "λεφτά υπάρχουν" δε μπορούσαν να το βγάλουν;

Link to comment
Share on other sites

TaXalia (Macedonia): Μόνο μια εφημερίδα τόλμησε

Ένα ασήμαντο θεματάκι που δικαίως δεν πρόβαλαν τα ΜΜΕ. Παρακολουθούσαν λέει οι Αμερικανοί, μυστικά, έλληνα πρωθυπουργό. lol

Link to comment
Share on other sites

Εστιάτορες: «Σερβίρουν» στάση πληρωμών στο δημόσιο

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=5OEOBybz-V0&feature=related]FIESTA frappe - Παλιά Διαφήμιση - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.