Jump to content



Ειδήσεις απο την Ελλάδα και όλο τον κόσμο (NewsLab)


Lakisss

Recommended Posts

Ποια 25 χρονια ρε παιδια. Μεχρι τελους του χρονου θα μας πεταχτουν τα ματια με αυτα που θα γινουν.

Απλα ρωτηστε τον εαυτο σας τι θα παντουσατε αν σας λεγανε το Δεκεμβριο του 2010 οτι ο Μουμπαρακ και τα φιλαρακια του θα παιρνανε τον πουλο...

Link to comment
Share on other sites

Yeap βλεπω :)

Αλλα δεν λαμβανω υπ' οψιν μονο την Ελλαδα γιατι τους τελευταιους μηνες ξεκινησε κατι πολυ μεγαλυτερο απο την Ψωροκώσταινα ή τους αφρικανους και τους σπανιολους...

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι, τι να σου πω...

Ετοιμασου μονο για ΠΟΛΥ χειροτερα πριν την ξαστερια.

Εγω ηδη σκεφτομαι χωραφακι με ζαρζαβατικα και κοτες/κουνελια μπας και δεν λιμοκτονήσει η οικογενεια ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σαουδική Αραβία: Τόλμησαν να οδηγήσουν και τις συνέλαβαν

Μήπως θα έπρεπε να εφαρμόσουν και εδώ κάτι παρόμοιο; Γιατί έχει παραγίνει το κακό με τις φόνισσες που κυκλοφορούς κατά τόπους.

Link to comment
Share on other sites

Τα F4 είναι ακίνητοι στόχοι σε αερομαχία με F-16. Θυμάμαι σε ντοκιμαντέρ ότι όταν το F-16 εξεταζόταν αν θα ήταν το επόμενο μαχητικό των ΗΠΑ (1972?) το είχαν βάλει να αερομαχήσει με F4 (ή F5 - δεν θυμάμαι) και κυριολεκτικά ο πιλότος του F-16 έκανε πλάκα με τον άλλον του F4 (ή F5). Για F-16 vs Eurofighter δεν ξέρω. Ίσως αυτό να αποδεικνύει απλά ότι καλώς επιμένουμε στο να μην αγοράζουμε Eurofighters.*

* Αν και από ότι βλέπω υπάρχει και άλλος λόγος να μην αγοράσουμε ποτέ.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πέρα από αυτό βέβαια...(F-16 vs F4E) τέτοιες ειδήσεις σε συνδυασμό με τέτοιες τις δημοσιεύουν, απλά για....εφυσηχασμό να το πω; Δεν μου έρχεται άλλη λέξη. Μας φροντίζουν οι Αμερικάνοι δηλαδή. Για δες!

Επίσης μην έχετε αυταπάτες ότι "δουλεύει" η αξιοκρατία σε αυτό το επίπεδο λόγω κινδύνου. Δυστυχώς αυτά που βγαίνουν προς τα έξω αποτελούν την εξαίρεση.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.