Jump to content



Ειδήσεις απο την Ελλάδα και όλο τον κόσμο (NewsLab)


Lakisss

Recommended Posts

Μα εισαι καλα;

Τι νομπελιστες και πρασινα αλογα...!!!!

Αυτη ειναι παιδεια.

Μα να μην πω για το φετιχ μου,πως γουσταρω να με κατουραει η γκομενα και μετα να την αλοιφω με κετσαπ και να γλειφουμε ο ενας τον αλλον;

Link to comment
Share on other sites

Μα εισαι καλα;

Τι νομπελιστες και πρασινα αλογα...!!!!

Αυτη ειναι παιδεια.

Μα να μην πω για το φετιχ μου,πως γουσταρω να με κατουραει η γκομενα και μετα να την αλοιφω με κετσαπ και να γλειφουμε ο ενας τον αλλον;

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=jEWx1LHEWAc]YouTube - Mr Slave says Jesus Christ[/ame]

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Απο τους λιγους ηθοποιους με ψυχη και αγαπη για το εργο τους.

Κριμα οντως.

Εν μεσω κρισης μαλλον η απωλεια ολων αυτων των σπουδαιων ανθρωπων που μας αφησαν φετος πρεπει να αρχισει να μας προβληματιζει που βαδιζουμε....

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=deMj3J2g9NQ&feature=player_embedded]YouTube - 20 ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΤΑΚΕΣ ΤΟΥ ΘΑΝΑΣΗ ΒΕΓΓΟΥ[/ame]

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

το οτι φευγει ενας ανθρωπος δεν συσχετιζεται με την κριση. Ανθρωποι σαν το Βεγγο δεν καταλαβαιναν απο κριση (μονος του επιδοτουσε τις τανιες του).

Μεγαλος, καλο ταξιδι καλε μου ανθρωπε..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Aλλο θελω να πω.Εν μεσω κρισης (γενικοτερης,οχι οικονομικης μονο),να δουμε λιγο τι καναν αυτοι οι ανθρωποι,τι ειχαμε,τι μας αφησαν και τι οφειλουμε να κανουμε αναλογα εμεις.

Link to comment
Share on other sites

Είναι σπάνιο για έναν άνθρωπο στον τομέα που "έδρασε" ο ΘΑΝΑΣΗΣ να μην έχει κανείς τίποτα το αρνητικό να του βρεί. Πάει και ο τελευταίος... :hm:

Έγινε επεξεργασία από Snips
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Όχι ακριβώς....υπάρχει και ο Βουτσάς. (Κωνσταντίνου κτλ δεν νομίζω να μπάινουν στην ίδια κατηγορία). Πραγματικά δεν μπορώ να θυμηθώ άλλον σε τέτοιο επίπεδο απήχησης βέβαια.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Αυτοί είναι τα ξεράσματα της Ελληνικής κοινωνίας, εδώ άνεργοι, συνταξιούχοι δεν έχουν λεφτά να συντηρηθούν και αυτοί τον χαβά τους λες και ζουν σε άλλον πλανήτη.:mad:

Link to comment
Share on other sites

Ένας εκδικητής ακα V for vendetta χρειάζεται ... να ξεπαστρέψει αυτούς που πρέπει...

δυστυχώς αμα δεν χυθεί αίμα δεν υπάρχει λύτρωση από δαύτους

Αυτός ο λακάμας ο Λάντεν μια ζωή λαμακίες έκανε.

Κανείς δεν βρέθηκε να του δείξει την Βουλή ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.