Jump to content



Ειδήσεις απο την Ελλάδα και όλο τον κόσμο (NewsLab)


Lakisss

Recommended Posts

Τρικυμία εν κρανίω. Αυτό έχω μόνο να σου πω. Δε θα κάτσω να ταίσω troll εδώ μέσα.

Αυτό που μπορείς να κάνεις, (διότι να κάτσω να το συζητήσω δεν παίζει καθώς πολύ απλά δε θα βγάλω άκρη) είναι να κάνεις report το ποστ μου για να φάω τα προβλεπόμενα απο το forum και β) να μου κάνεις μύνηση/αγωγή και να πάρει η υπόθεση τον δρόμο της δικαισούνης.

Πάντως ότι θα βρισκόμουν στη θέση να πρέπει να εξηγήσω ότι δεν εγκρίνω τραμπουκισμούς απο αναρχοαυτόνομους ειλικρινά δεν το περίμενα αλλά φυσικά υπάρχει η πρώτη φορά για όλα.

Link to comment
Share on other sites

ενω εσυ εχεις το δικαιωμα να κανεις κ να κρινεις?

anyway τσαμπα μειωνω τον κυκλο ζωης του πληκτρολογιου μου.

αλλα την καρτα μονο εγω ε? :D οταν ο periklis το μυριζεται κ δεν πεφτει ειναι καλα. Η καρτα ηταν αναμενομενη κ η αποψη μου δεδομενη.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως ότι θα βρισκόμουν στη θέση να πρέπει να εξηγήσω ότι δεν εγκρίνω τραμπουκισμούς απο αναρχοαυτόνομους ειλικρινά δεν το περίμενα αλλά φυσικά υπάρχει η πρώτη φορά για όλα.

αμα ειναι απο φασιστες ομως?:innocent:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν έκανα εκείνο το σχόλιο για να πέσει κάρτα άλλα για τελείως διαφορετικό λόγο....

(ο αστρολάβος ελπίζω να το κατάλαβε)

Έγινε επεξεργασία από Periklis_pap
Link to comment
Share on other sites

Που είναι οι "πατριώτες" μας σε τέτοιες υποθέσεις; Πουθενά....απολαμβάνουν τα CD και τις "ιδέες" που έχουν πουλήσει. Ελλαδάρα μου.....Κάτι τέτοιο δεν απτεται δημοσίας προβολής προφανώς και αντίδρασης.

Link to comment
Share on other sites

Από ότι λέει η είδηση τουλάχιστον δεν ήταν μόνο το ότι έμπαινε στο facebook.

καθώς αργούσε συστηματικά να προσέλθει στην εργασία της, (1) χρησιμοποιούσε τις τηλεφωνικές γραμμές της εταιρείας για να πραγματοποιεί προσωπικές της κλήσεις (2) και δη όχι αναγκαίες κατά την ώρα της εργασίας της, ενώ χρησιμοποιούσε και το Διαδίκτυο, όπου πραγματοποιούσε επισκέψεις σε ιστοσελίδες άσχετες με την εργασία της (3).
Link to comment
Share on other sites

Sorry κιόλας αλλά τον υπάλληλο τον προσλαμβάνεις για να δουλεύει όχι για να χαζεύει στο facebook. Στο διάλλειμά του μπορεί να κάνει ό,τι θέλει.

Πιστευω πως το θεμα με το φεις ειναι το λιγοτερο,οταν καθυστερουσε η χρησιμοποιουσε την εταιρια προς οφελος της.αν ηταν συνεπεις στις υποχρεωσεις της δεν θα ηταν τοσο σημαντικος λογος για το φεις.κ στο κατω κατω αν δεν θελαν φεις ,ας το κλειδωναν

Link to comment
Share on other sites

Cosmo.gr - Βρέθηκε “νεκρός εξωγήινος” στη Σιβηρία

hmmm...φαίνεται αρκετά αληθινό..εκτός αν ήταν κανένα αποτυχημένο ρωσικό πείραμα ή αποτέλεσμα τσερνόμπιλ....λέτε να μην είμαστε μόνοι τελικά? :)

Link to comment
Share on other sites

Πως γινεται οι εξωγηινοι που και καλα βρισκονται κατα διαστηματα,να ειναι ακριβως ιδιοι με αυτους που πρωτοπαρουσιασαν πριν δεκαδες χρονια οι ανθρωποι του κινηματογραφου απορω....

Δηλαδη τοσο μεσα ;

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

και η ξεφτίλα με την βενζίνη συνεχίζεται...

Ο «Γολγοθάς» της αμόλυβδης

Α ρε λαμόγια, κάθε φορά που πλησιάζουν γιορτές και διακοπές το ίδιο παραμύθι...

Που είναι όλες αυτές οι αναρχοαριστερόφατσες να πάνε να τους κάνουν καλοκαιρινά ;

Link to comment
Share on other sites

Cosmo.gr - Βρέθηκε “νεκρός εξωγήινος” στη Σιβηρία

hmmm...φαίνεται αρκετά αληθινό..εκτός αν ήταν κανένα αποτυχημένο ρωσικό πείραμα ή αποτέλεσμα τσερνόμπιλ....λέτε να μην είμαστε μόνοι τελικά? :)

Siberian

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.