Jump to content



Elder Scrolls V: Skyrim


astrolabos

Recommended Posts

Μόλις φτάσεις λέβελ 40 κάτι, δεν παίζεις, κόβεις βόλτες και κλικάρεις. Ακόμα και σε μάστερ.

Τείνει να εξελιχθεί σε μάστιγα των rpg αυτό το θέμα. Στο oblivion έτρεχες με την ταχύτητα του φωτός και δεν σε άγγιζε τίποτα. Στο skyrim το armor φτάνει στο Θεό. Στο fallout κάτι ανάλογο με τα όπλα. Ελάχιστα έχω τερματίσει εξαιτίας αυτού του προβλήματος και μόνο. Το άλλο μεγάλο πρόβλημα είναι η έλλειψη ποιοτικής σκηνοθεσίας ακόμα και στις κύριες αποστολές. Τί να τα κάνεις τα expansions μετά; Περισσότερη πλάκα έχει να ξεκινάς από την αρχή με διαφορετικά builds.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως είμαι 43 level και ακομά ρίχνω αρκετές μέχρι να ρίξω τον άλλο κάτω.

Ίσως να φταίει το όπλο, αλλά το πηγαίνω λάου λάου για να το ευχαριστηθώ.

Edit: Ειδικά κάτι mercenaries πχ θέλουν 5-6 ροπαλιές για να πέσουν με daedric sword αν και είναι γυμνοί από τη μέση και πάνω. Lool.

Έγινε επεξεργασία από honda22
Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω χάσει επεισόδια με το Skyrim, Μπορεί ένα καλός λαμπίτης να μπεί στον κόπο και να φτιάξει ένα καινούριο τοπικ με τα Mods? ποια είναι/από που download/πως τα βάζουμε και τα σχετικά γιατί το ψήνο να το κατεβάσω σήμερα το βραδάκι.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω χάσει επεισόδια με το Skyrim, Μπορεί ένα καλός λαμπίτης να μπεί στον κόπο και να φτιάξει ένα καινούριο τοπικ με τα Mods? ποια είναι/από που download/πως τα βάζουμε και τα σχετικά γιατί το ψήνο να το κατεβάσω σήμερα το βραδάκι.

Να σου πω εγώ που το έβαλα πρόσφατα. Πήγαινε στο site που δίνει ο [MENTION=12957]AgentCain[/MENTION] και κατεβάζεις το nexus mod manager και όποια mods σου γυαλίσουν, προτιμώντας αυτά με τα περισσότερα downloads.

Έχω βάλει :

mods.png

Μέσα από το nexus mod manager μπορείς πολύ εύκολα να εγκαταστήσεις-απεγκαταστήσεις mods ή και να τα αναβαθμίσεις αφού σε ενημερώνει για updates.

Προσοχή, να κατεβάσεις και το skse και να το βάλεις στο φάκελο του skyrim γιατί μερικά mods το χρειάζονται για να λειτουργήσουν σωστά!

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω χάσει επεισόδια με το Skyrim, Μπορεί ένα καλός λαμπίτης να μπεί στον κόπο και να φτιάξει ένα καινούριο τοπικ με τα Mods? ποια είναι/από που download/πως τα βάζουμε και τα σχετικά γιατί το ψήνο να το κατεβάσω σήμερα το βραδάκι.

Ultimate Follower Overhaul | The 10 Best New Skyrim Mods for April 2012 | Techland | TIME.com

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.