Jump to content



Elder Scrolls V: Skyrim


astrolabos

Recommended Posts

Ναι εκει εχει τα διαφορα RP stats.

Εγω εψαχνα να βρω τα attributes του χαρακτηρα αλλα απο οτι φαινεται δεν υπαρχουν πουθενα...

Δεν υπάρχουν stats (str/dex κτλ) στο παιχνίδι. Το armor σου το βλέπεις και όταν πας να κάνεις equip κάποια πανοπλία, τα δε ενεργά εφέ (bonus από spells/blessings/αντικείμενα/potions) τα βλέπεις στο magic=>active spells/effects κάπως.

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχουν stats (str/dex κτλ) στο παιχνίδι. Το armor σου το βλέπεις και όταν πας να κάνεις equip κάποια πανοπλία, τα δε ενεργά εφέ (bonus από spells/blessings/αντικείμενα/potions) τα βλέπεις στο magic=>active spells/effects κάπως.

Σωθηκαμε πειτε στην Bethesda... :rolleyes:

Νομιζα τα attributes θα λειπανε μονο στο leveling, οχι οτι δεν θα μπορουσες να τα δεις πουθενα.

Link to comment
Share on other sites

οι Nord χαρακτήρες έχουν περισσότερα/καλύτερα κειμενα και επικοινωνία με τους άλλους χαρακτήρες?

Ταιριαζουν πιο πολυ σε μπασιστες σκανδιναβικης ντεθ μπαντας οποτε αυτο μετραει παραπανω

Link to comment
Share on other sites

Ισως εχεις δικιο, αλλα βοηθαει στο να καταλαβαινεις ποτε γινεσαι block (εκει αντι για να κοβεις αερα σχεδον φευγεις πισω).

Σχετικα με τους companion

εγινε κανεις σας werewolf?

βρήκα και εγώ μια αποστολή όπου κυνηγάς έναν μαζί με άλλους κυνηγούς σε ένα φαράγγι,στο τέλος μου πρότεινε να γίνω και εγώ και να κυνηγάμε μαζί αλλά δεν δέχθηκα,έχω save κρατημένο όμως για να δω τι γίνεται,αν το ψάξεις το θέμα,πριν από μένα να μου πεις

Link to comment
Share on other sites

conjuration με enchantment πάνε γάντι. γιατί κάνεις summon creature και του κάνεις soultrap. τουλάχιστον αυτό γινότανε στα παλιά. το restoration σου προτείνω να μην το βγάλεις βοηθάει να επιβιώσεις.

Link to comment
Share on other sites

@Astro: προχθές v1.2, χθές v1.3

Όσο πάει και καλυτερεύει =P

Ξενέρωσα..Στην αποστολή που ψάχνω να βρώ τον Esbern ( A cornered Rat ) στην Κλεφτούπολη τρώει φρίκη :( Βρίσκω την πόρτα του, συμφωνεί να με αφήσει να μπώ αλλα πατάω το Ε και η πόρτα δεν ανοίγει με τίποτα :( Εν τω μεταξύ ο διάλογος μαζί μαζί του απ' την αρχή προχωράει πάρα πολύ γρήγορα (δεν προλαβαίνω να δώ τί λέει).Το 'χει εντοπίσει κανένας άλλος?Δεν είναι και side quest γμτ..

FIX : Skyrim Esbern Voice/door issue workaround. - Syndicate Gamers

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.