Jump to content



RaceRoom Racing Experience


racer

Recommended Posts

Γιατί το AC τουλάχιστον απ'όσο έχω παίξει την 1.5 (δηλαδή κυρίως στον αγώνα που τρέξαμε προχτές) και ξεχνώντας την 1.4 που ήταν οδηγικά άθλιο, ενώ είναι αρκετά καλό σε πολλούς τομείς και ενδεικτικά αναφέρω τα Laserscan tracks που το iRacing έχει καλύτερα ενώ το AC περιορίζεται σε ευρωπαϊκα tracks, γραφικά που το pCars έχει καλύτερα και FFB στην 1.5 που το rF2 είναι πολύ μπροστά ακόμα δεν είναι κορυφαίο πουθενά κατά τη γνώμη μου.

Δεν είναι κορυφαίο πουθενά, αλλά είναι σε όλα σε σχεδόν κορυφαίο επίπεδο , κάνοντάς το , το πιο πλήρες πακέτο ( πάντα προσωπική άποψη ).

Ειδικά στην αίσθηση που υπολειποταν του rF2, πλέον για μένα είναι ανώτερο μιας και στο όριο αλλά και πέρα από αυτό, το λάστιχο το νιώθεις ως λάστιχο και όχι σαν το πλαστικό του rF2 που γλιστράει σαν μ@λακία.

Πλέον με τα collisions οκ, είναι ο βασιλιάς των sims , για μένα πλέον θεωρείται πλήρες. Off topic closed.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kαι κάτι ακόμη off και μετά τελειώνω εδώ.

Το μόνο sim (και όχι να το βαφτίσουμε sim) που έχει ποινές στα pit, κανόνες σημαίας, safety car, αληθινό καιρό (που στεγνώνει όταν περνάνε αυτοκίνητα), αληθινό δρόμο που βρωμίζει με γόμα ελαστικού, κανόνες σημαίας, parc ferme κ.α. είναι ΜΟΝΟ το rf2.

 

Tα υπόλοιπα δεν λογίζονται sim όσο και να το προσπαθούμε. Για χαβαλέ και για την παρέα καλα είναι. Αλλά μέχρι εκεί.

Πρωταθλήματα γίνονται ΜΟΝΟ στο rF2.

Tέλος off topic.

Link to comment
Share on other sites

πριν 6 λεπτά, το μέλος wolves έγραψε:

μια-δυο σελιδες πιο πισω

 

 

Οι αργοί οδηγοί δεν θα μιλάνε εδώ !!!

Τι το περάσαμε ???

 

Har har har

 

Παράθεση

shouldn’t be holding their breath for the new graphics engine to arrive anytime soon.

 

Στοίχημα, όλοι θα αφήσουνε το AC μετά και θα πάνε στο R3E...

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 16 λεπτά, το μέλος mad_dog έγραψε:

Στοίχημα, όλοι θα αφήσουνε το AC μετά και θα πάνε στο R3E...

Θα ερθει και κατι αλλο στο ενδιαμεσο που το περιμενω ελπιζοντας οτι θα βγει καλο.

"The Legend will be back"

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ωχ θα αρχίσουμε πάλι τα very early access >>>>>early access>>>>>>almost access >>>>>in a moment access >>>>>>first dlc >>>>>second dlc >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>20th dlc = 500 euros:fie:

Exουμε την παλιά μηχανή θα της βάλουμε και λίγο φφμπι από δώ λίγο φουφου μπι από κει κι έτοιμη η συνταγή .

 

ΥΓ: To έχω ακόμα στο steam το παλιό πολύ καλό παιχνίδι όντως φοβερές κόντρες  προφυλακτήρα με προφυλακτήρα.

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ωχ θα αρχίσουμε πάλι τα very early access >>>>>early access>>>>>>almost access >>>>>in a moment access >>>>>>first dlc >>>>>second dlc >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>20th dlc = 500 euros:fie:

Exουμε την παλιά μηχανή θα της βάλουμε και λίγο φφμπι από δώ λίγο φουφου μπι από κει κι έτοιμη η συνταγή .

 

ΥΓ: To έχω ακόμα στο steam το παλιό πολύ καλό παιχνίδι όντως φοβερές κόντρες  προφυλακτήρα με προφυλακτήρα.

Μπα, αυτοί θα είναι τα καλά παιδιά της simbin, θα βγάλουν πλήρες παιχνίδι χωρίς dlc, σαν το gtr2. Οι φιλοχρήματοι πήγαν όλοι sector3 και slightly mad studios[emoji14]

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Όπως έχω πεί αρκετές φορές τα αυτοκίνητα αυτού του είδους (momentum cars) είναι από τα αγαπημένα μου, οπότε κανονίστε αγώνα για σήμερα το βράδυ να μπούμε να το δοκιμάσουμε :party:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.