Jump to content



6870 + nvidia για physx. Ποια ομως?


D Ace

Recommended Posts

D Ace, εγώ πιστεύω ότι είναι θέμα driver, θέλει ένα παραπάνω ψάξιμο αν έχεις σειρά 5xxx 6xxx για να παίξει καλά με κάποιους τίτλος. Αν δοκιμάσει λίγο ο φίλος σου τους drivers του Atiman θα λυθεί το πρόβλημα πιστεύω.

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα,εγώ είμαι υπέρ των physx όμως και τα γουστάρω στα games αλλά με χαλάει ο τρόπος λειτουργίας τους.Δλδ το ότι είναι μόνον nvidia stuff αλλά και ότι πέφτουν πολύ τα frames με τη χρήση τους.Αλλά και πάλι γουστάρω το κάτι παραπάνω που δίνουν.Οπότε και θα την έπαιρνα στη θέση σου την 260gtx ως ότι καλύτερο για τη χρήση που θες αλλά και value4money!

Link to comment
Share on other sites

δεν ειμαι κατα ουτε εγω! ειδα διαφορες στο internet και ειναι οντως καλη φαση... αλλα προς το παρων δεν παιρνω τιποτα! εδω δεν βαζω την υδροψυξη γιατι πρεπει να παρω 2 45αρια, 1-2 ισια ρακορ ενα τανκ και κανα μετρο σωληνα... και θελω να μαζεψω για οχημα! γιατι αν αρχισω, δεν τελειωνω με τιποτα... :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.