Jump to content




Samael

Recommended Posts

[MENTION=9888]Papakitou[/MENTION]

Εχω το Sky το άλλο δεν με εντυπωσίασε..

σκέφτομαι για:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.auxbrain.zombie_highway&feature=top-paid#?t=W251bGwsMSwyLDIwNiwiY29tLmF1eGJyYWluLnpvbWJpZV9oaWdod2F5Il0.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nextgenreality.minimoto&feature=apps_topselling_paid#?t=W251bGwsMSwxLG51bGwsImNvbS5uZXh0Z2VucmVhbGl0eS5taW5pbW90byJd

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.polarbit.Getaway&feature=apps_topselling_paid#?t=W251bGwsMSwxLG51bGwsImNvbS5wb2xhcmJpdC5HZXRhd2F5Il0.

Και επίσης σκεφτομαι/θελω να κατεβάσω κανα app που να κάνει OC στον CPU κτλπ αλλα δεν ξέρω άμα αξίζει η θα έχουμε τίποτα αστάθειες

Link to comment
Share on other sites

αν είναι να κάνεις oc πρέπει να κάνεις ρουτ τη συσκευή σου πρώτα. Για να κάνεις τη συσκευή σου ρουτ, πρέπει να ξεκλειδώσεις τον bootloader πιθανότατα. Για να ξεκλειδώσεις τον bootloader θα χρειαστεί να κάνει ς wipe τη συσκευή σου. (αυτά στα λέω για να μην αρχίσεις να φορτώνεις εφαρμογές :p)

Link to comment
Share on other sites

βλέπεις κάποιο νόημα στο να υπερχερονίσεις το συγκεκριμένο ; δεν ειναι αρκετά γρήγορο ; :p

Μόνο στα Games κολλάει υπάρχει Lag, (οχι σε όλα) σε όλα τα άλλα καλά είναι.. για την ώρα..!

Link to comment
Share on other sites

αν είναι να κάνεις oc πρέπει να κάνεις ρουτ τη συσκευή σου πρώτα. Για να κάνεις τη συσκευή σου ρουτ, πρέπει να ξεκλειδώσεις τον bootloader πιθανότατα. Για να ξεκλειδώσεις τον bootloader θα χρειαστεί να κάνει ς wipe τη συσκευή σου. (αυτά στα λέω για να μην αρχίσεις να φορτώνεις εφαρμογές :p)

Επισης πρεπει να εχει custom κερνελ που να υποστηριζει OC...

Off topic Off

Στάλθηκε από το LG-P990 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

στα γρηγορα!

πεστε μου ενα προγραμμα η καποιον τροπο τον οποιο μπορω να διαβαζω pdf files με contents

τι εννοω....

οχι ενα Pdf με contents αλλα ενα pdf με contents τα οποια το καθενα εχει το δικο του pdf

καταλαβατε ;

Link to comment
Share on other sites

Οχι

*Nexus*

τι δε καταλαβες; πολυ απλο:p

σε εναν φακελο υπαρχει 1 pdf και ενας φακελος γεματο pdf.

για τρεξεις σωστα το pdf τρεχεις το αρχειο που ειναι ΕΚΤΟΣ φακελου το οποιο εχει καποια contents τα οποια παραπεμπτουν στα αλλα pdf που ειναι στον φακελο μεσα.

Ε μεταφερω ολο τον αρχικο φακελο στο κινητο.τρεχω το αρχικο αρχειο και ενω εμφανιζει τα contets , οταν τα παταω δεν τα τρεχει.

[MENTION=8837]l2phile[/MENTION] , δε την βρισκω την εφαρμογη

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
Link to comment
Share on other sites

Αρχικά, καλύτερα νέο θέμα, γιατί θα πιάσει πολλές σελίδες (τρολαρίσματος :p )

Κατά δεύτερο, τι εννοείς ΑΚΡΙΒΩΣ περιεχόμενα; Μπορείς να περιγράψεις πως συνδέονται τα pdfs μεταξύ τους; Το μισό pdf το φορτώνει από άλλο pdf? Έχεις απλά links σε άλλα pdf?

Ή καλύτερα, "Πως θα το έψαχνες στο google για να σου βγάλει αποτέλεσμα στην πρώτη σελίδα;"

Εγώ το πιο advanced pdf που έχω δει είναι να έχει κανένα url μέσα.

Έγινε επεξεργασία από l2phile
Link to comment
Share on other sites

Αρχικά, καλύτερα νέο θέμα, γιατί θα πιάσει πολλές σελίδες (τρολαρίσματος :p )

Κατά δεύτερο, τι εννοείς ΑΚΡΙΒΩΣ περιεχόμενα; Μπορείς να περιγράψεις πως συνδέονται τα pdfs μεταξύ τους; Το μισό pdf το φορτώνει από άλλο pdf? Έχεις απλά links σε άλλα pdf?

Ή καλύτερα, "Πως θα το έψαχνες στο google για να σου βγάλει αποτέλεσμα στην πρώτη σελίδα;"

Εγώ το πιο advanced pdf που έχω δει είναι να έχει κανένα url μέσα.

δε μιλαω για Url ρε.ουτε για hot words.

ελατε ρε παιδια δεν εχετε ανοιξει ποτε pdf με περιεχομενα?

τα περισσοτερα , εχουν περιεχομενα τα οποια αν πατησεις σε παραπεμπτει στην αντιστοιχη σελιδα του ιδιου pdf

εδω εχει contents τα οποια σε παραπεμπτουν σε αλλα pdf

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.