Jump to content



Recommended Posts

Μιά ερωτησούλα.

Κάποια στιγμή θυμάμαι κάποια εφαρμογή που παρακολουθούσε την πορεία σου με το ποδήλατο ή με τα πόδια με GPS και σου έδειχνε την διαδρομή, χάρτη, απόσταση που έκανες, κτλ, κτλ.

Θυμάστε πώς λέγεται;

Για περπάτημα ή/και τρέξιμο το θέλω περισσότερο.

Endomondo

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.endomondo.android

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω δει να ειναι σαν το swipe, εκτος αν έχει κάποιο addon.

Δεν το έχω χρησιμοποιησει το swipe οποτε μου ακούγεται πιο πολύ hussle παρά βολικό.

Ό,τι καλύτερο υπάρχει για να γράφεις μέσα σε μετρό ή σε λεωφορεία ή τέλος πάντων σε οτιδήποτε κινείται.

Μιά ερωτησούλα.

Κάποια στιγμή θυμάμαι κάποια εφαρμογή που παρακολουθούσε την πορεία σου με το ποδήλατο ή με τα πόδια με GPS και σου έδειχνε την διαδρομή, χάρτη, απόσταση που έκανες, κτλ, κτλ.

Θυμάστε πώς λέγεται;

Για περπάτημα ή/και τρέξιμο το θέλω περισσότερο.

Υπάρχει το https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.maps.mytracks Google My tracks

Αν και προτιμώ το https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nike.plusgps Nike+ Running

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω δει να ειναι σαν το swipe, εκτος αν έχει κάποιο addon.

Δεν το έχω χρησιμοποιησει το swipe οποτε μου ακούγεται πιο πολύ hussle παρά βολικό.

Για μονόχερη εισαγωγή κειμένου το Swype βολεύει πολύ. Μπορείς να γράφεις ακόμα και χωρίς να κοιτάς. Εάν είχε τέτοιο τρόπο το Swiftkey θα το σκεφτόμουν, καθώς έχει πολύ καλή πρόβλεψη.

Προσπάθησα να το δουλέψω λίγο - του έδωσα ένα 3ήμερο, δε με βόλεψε ποτέ, γύρισα στο Swype...

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου άρεσε ο τρόπος εισαγωγής του swype, αλλά κάποιο bug είχε.. Καμιά φορά πληκτρολογούσα και αντί να γράφει, αντικαθιστούσε το τελευταίο γράμμα με το γράμμα εισαγωγής.

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Είναι ηλίθιο,

Το μόνο που μου την σπάει είναι βασικά

Θέλει να το κρατήσεις πατημένο, να το κάνει μεγαλύτερο και τότε να κανεις swipe δεξια / αριστερά ενώ το πατάς.

Αν το συνηθίσεις γίνεται στο μπάμ.

Link to comment
Share on other sites

Εάν δεν απατώμαι αυτό είναι στις πρόσφατες εκδόσεις και ο λόγος που δεν το έχω ενημερώσει πρόσφατα. Παλιότερα έχει dedicated κουμπί για αλλαγή γλώσσας.

παλιότερα ήταν ακόμη καλύτερο: έκανες swipe από την κάτω αριστερή γωνία -δε θυμάμαι πως λεγόταν το κουμπί που είχε εκεί- μέχρι το q/; και άλλαζε η γλώσσα. Μετά έβαλαν κουμπί, και τώρα το σπαστικό με το σπέις...

Link to comment
Share on other sites

Το juice defender να υποθεσω δεν κανει δουλεια ε?Μονο χειροτερα τα κανει τα πραματα?

Yes and yes.

Σίγουρα θα βρεις και υπέρμαχους, αλλά κατά κύριο λόγο, δεν χρειάζεται καν να ασχοληθείς.

Sent from my HTC Desire HD using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

επειδη το κινητο δουλευει και για gps ισως να ειναι και λιγο χαζο αυτο που ρωταω,αλλα υπαρχει καποιο application που με ενα πατημα να βγαινει το standby του κινητου και βεβαια το κλειδωμα του κινητου ετσι ωστε αφηνοντας το σε ενα σημειο να ειναι παντα ενεργο.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.