Jump to content



Recommended Posts

Έχει. Το έβαλα κι' εγώ, φαίνεται πολύ καλό.

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

Πως το ενεργοποιούμε τότες; Μια βοήθεια plz :innocent:

Edit: Άκυρο το βρήκα... :p

Έγινε επεξεργασία από papajim
Link to comment
Share on other sites

Γιατι σε εμενα το swift key ενω βαζω ελληνικα και παω να στειλω μου βγαζει οτι ισως σταλουν και ο αναγνωστης να εχει προβλημα. Και οταν το στελνω το μηνυμα ειναι οτι ναναι ? Βγαζει κατι χαρακτηρες οτι να ναι διαφορετικους απο οτι εχω γραψει.. ΤΙ να πειραξω για να φτιαξει ??

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

μηνύματα-> settings -> εισαγωγη λειτουργιας -> αυτοματα.

Είναι το κλασσικό πρόβλημα με unicode με ελληνικούς χαρακτήρες και 160 χαρακτήρες μήνυμα θα πάει σε 2 και όχι σε ένα μήνυμα. Γιαυτό προσοχή

Link to comment
Share on other sites

Μιά ερωτησούλα.

Κάποια στιγμή θυμάμαι κάποια εφαρμογή που παρακολουθούσε την πορεία σου με το ποδήλατο ή με τα πόδια με GPS και σου έδειχνε την διαδρομή, χάρτη, απόσταση που έκανες, κτλ, κτλ.

Θυμάστε πώς λέγεται;

Για περπάτημα ή/και τρέξιμο το θέλω περισσότερο.

Link to comment
Share on other sites

Θα του δώσω τότε μια αβάντα κανένα μήνα να δω πως θα τα πάει αφού από τα λεγόμενά σας εντυπωσιάστηκα.

Δώστου... το έβαλα και εγώ μετά απο προχτές που ρώτησα και έχω μείνει μέχρι στιγμής πολύ ευχαριστημένος.

Βασικά επειδή παίζω πολύ whats up μαθαίνει μέρα με την μέρα, και μου βγάζει και απο πάνω τις επόμενες λέξεις, και φυσικά πιάνει με την μια και θυμάται ότι πχ αγγλικά γράψω με ελληνικούς χαρακτήρες.

Τώρα δεν ξέρω αν έχει πάει να διαβάσει 10.000 sms που έχω η κάτι, αλλά it works.

Πιο ζόρικο είναι που είχα συνηθίσει στο layout του Go οταν πατούσα shift και πήγαινε στην άλλη οθόνη με τα νούμερα και σύμβολα, αλλά αυτό είναι καθαρά συνήθειο και δεν έχει να κάνει με την ποιότητα του keyboard.

Και ίσως έχει και αυτο customiζation δεν το έχω ψάξει!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.