Jump to content




Samael

Recommended Posts

Όταν σε μία συσκευή βάλω δύο λογαριασμούς Gmail μπορώ να εγκαθιστώ αγορασμένες εφαρμογές και από τους δύο;

 

Όπως σε όλες τις εφαρμογές της google, έτσι και στο Play μπορείς να διαλέξεις στην αρχική οθόνη με ποιο λογαριασμό θέλεις να συνδεθείς. Ο καθένας έχει δικές του ρυθμίσεις, "My Apps" κλπ. Κάποιες λειτουργίες πολλαπλών λογαριασμών αλλάζουν με την έκδοση του Play που έχεις.

Link to comment
Share on other sites

Όπως σε όλες τις εφαρμογές της google, έτσι και στο Play μπορείς να διαλέξεις στην αρχική οθόνη με ποιο λογαριασμό θέλεις να συνδεθείς. Ο καθένας έχει δικές του ρυθμίσεις, "My Apps" κλπ. Κάποιες λειτουργίες πολλαπλών λογαριασμών αλλάζουν με την έκδοση του Play που έχεις.

Ναι αλλά αφού εγκαταστήσω μια εφαρμογή τσεκάρει κάτι όταν την τρέχω;

Link to comment
Share on other sites

Τώρα τελευταία το tapatalk @@ζεται χοντρά....

 

Κλικάρω την ενημέρωση για νέο ποστ στο Φαγητό-thread ας πούμε και με βγάζει στην προτελευταία σελίδα του ΠΟΘ.

 

Λέω να απεγκαταστήσω και να το ξαναστήσω εξαρχής...

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά αφού εγκαταστήσω μια εφαρμογή τσεκάρει κάτι όταν την τρέχω;

 

Εξαρτάται από την εφαρμογή, κάτι που το καταλαβαίνεις από τα δικαιώματα που ζητάει. Οι περισσότερες τρέχουν από τη στιγμή που θα εγκατασταθούν, χωρίς να τσεκάρουν κάτι άλλο.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τώρα τελευταία το tapatalk @@ζεται χοντρά....

Κλικάρω την ενημέρωση για νέο ποστ στο Φαγητό-thread ας πούμε και με βγάζει στην προτελευταία σελίδα του ΠΟΘ.

Λέω να απεγκαταστήσω και να το ξαναστήσω εξαρχής...

Εκτός από αυτό έχει θέματα με lag στο scrolling!! Δεν υπάρχει αυτό! Ειναι το λιγότερο απαράδεκτο να παρουσιάζει σε συσκευές τέρατα όπως το g2 και το oneplus! Είναι η μόνη εφαρμογή που μου κολλαει. Έγινε επεξεργασία από mer
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εκτός από αυτό έχει θέματα με lag στο scrolling!! Δεν υπάρχει αυτό! Ειναι το λιγότερο απαράδεκτο να παρουσιάζει σε συσκευές τέρατα όπως το g2 και το oneplus! Είναι η μόνη εφαρμογή που μου κολλαει.

Ο μόνος λόγος που γύρισα και εγώ πίσω.
Link to comment
Share on other sites

Εγω βαζω το tapatalk pro που ειχα αγορασει καποτε, και μου το βγαζει στο My apps.

Δοκιμασα τις τελευταιες μερες την τελευταια εκδοση, και ειναι για γελια.

 

Περασα 5 λεπτα να καταλαβω το interface, αλλα δεν μπορεσα. uninstall και install την παλια γνωριμη εκδοση.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.