Jump to content




Samael

Recommended Posts

Αν θες να κανεις σοβαρες διεργασιες οπως αυτες που εννοησε ο φιλος οτι θελει, αναγκαστικα εχεις και root.

Χωρις root προσβαση, σοβαρο app blocking δεν μπορεις να κανεις.

Γιατι να μην θελει καποιος να κανει root; Δε βρισκω ουτε ενα λογο.

και άλλοι δεν βρίσκουν κανενα λόγο να μην εχεις δεύτερη μπαταρία, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν υπάρχουν κιόλας.

Link to comment
Share on other sites

ειναι φοβερο το πως ορισμενοι προτεινουν προγραμματα θεωρωντας οτι ΟΛΟΙ εχουμε rooted κινητα

Σα δεν ντρέπονται λιγάκι να προτείνουν προγράμματα για να βοηθήσουν! Μάλλον ποσοστά παίρνουν. :p

Τέλος πάντων, αν κάποιος ξέρει εφαρμογή με την ίδια λειτουργικότητα που δεν απαιτεί root, φαντάζομαι θα την προτείνει...

Link to comment
Share on other sites

ειναι φοβερο το πως ορισμενοι προτεινουν προγραμματα θεωρωντας οτι ΟΛΟΙ εχουμε rooted κινητα

Ο καθενας προτεινει αυτο που θεωρει οτι καλυπτει τις αναγκες αυτου που κανει την ερωτηση. Τωρα αν δεν θες root και περιμένεις να εχεις την ευχερια να βαζεις χερι (και ποδι) στο λειτουργικο συστημα, τι να πει καποιος;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρες!

Μια γρήγορη ερώτηση...

Υπάρχει εφαρμογή ή τρόπος να κάνεις κάποιες επαφές να είναι κρυφές και να μη φαίνονται παρά μόνον όταν βάλεις ας πούμε κάποιο κωδικό όπως σε φωτογραφίες για παράδειγμα?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρες!

Μια γρήγορη ερώτηση...

Υπάρχει εφαρμογή ή τρόπος να κάνεις κάποιες επαφές να είναι κρυφές και να μη φαίνονται παρά μόνον όταν βάλεις ας πούμε κάποιο κωδικό όπως σε φωτογραφίες για παράδειγμα?

Χαχαχαχαχαχα

Ντροπής πράγματα :p

Αυτό ίσως κάνει https://play.google.com/store/apps/details?id=com.thinkyeah.privatespacefree

Link to comment
Share on other sites

Παίδες,για τρέξιμο ποια εφαρμογή προτείνετε για tracking? Sports tracker ή RunKeeper?

χρησιμοποιώ το nike+ running.

Απ'ότι είδα πάνω κάτω τα ίδια είναι με το endomondo, αλλά για εμένα έχει ένα μεγάλο συν: στο χάρτη που δείχνει τη διαδρομή σου, αφότου τελειώσεις, σου δείχνει που έτρεχες πιο γρήγορα ή πιο αργά

Link to comment
Share on other sites

Για gps offline και για ταχύμετρο/πρόγραμμα που να καταγραφεί διαδρομές και ταχύτητες?

Sent from my GT-S7562 using Tapatalk

offline,online οτι να' ναι.

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις παίδες.Απ' ότι φαίνεται παίζουν φουλ επιλογές και όλοι καλά λόγια λένε για αυτό που χρησιμοποιούν.Θα δω τι θα κάνω.Thanks

Link to comment
Share on other sites

χρησιμοποιώ το nike+ running.

Απ'ότι είδα πάνω κάτω τα ίδια είναι με το endomondo, αλλά για εμένα έχει ένα μεγάλο συν: στο χάρτη που δείχνει τη διαδρομή σου, αφότου τελειώσεις, σου δείχνει που έτρεχες πιο γρήγορα ή πιο αργά

Και το endomondo το κανει αυτο

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εφαρμογή να "σβήνει" την οθόνη να μην καίει μπαταρία χωρίς όμως να "κλειδώνει" το τηλέφωνο ? Θέλω να παίζει ιντερνετικό ραδιόφωνο (adobe flash από ιστοσελίδα) και όποιες έχω δοκιμάσει κλειδώνουν το τηλέφωνο με αποτέλεσμα να σταματά η αναπαραγωγή.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εφαρμογή να "σβήνει" την οθόνη να μην καίει μπαταρία χωρίς όμως να "κλειδώνει" το τηλέφωνο ? Θέλω να παίζει ιντερνετικό ραδιόφωνο (adobe flash από ιστοσελίδα) και όποιες έχω δοκιμάσει κλειδώνουν το τηλέφωνο με αποτέλεσμα να σταματά η αναπαραγωγή.

Και γιατι δεν βάζεις tune in radio??

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.