Jump to content




Samael

Recommended Posts

Μην ψαχνετε εφαρμογες για τα παντα.

Και ενα bookmark στον Browser το ιδιο ειναι και πιο ευκολο.

δεν ειναι παντα τοσο απλο , γτ η εφαρμογη θα φορτωσει τα απαραιτητα και θα ειναι σωστα φτιαγμενη για να σου εμφανιζει μονο το προγραμμα του σινεμα.

οταν θα εχω bookmark απο αθηνοραμα η cine.gr ακομα θα φορτωνε με το κωλοσημα που εχω εδω στη δουλεια.Τουλαχιστον στην εφαρμογη φορτωνει πιο γρηγορα.Οποτε δεν ισχυει παντα αυτο που λες

Link to comment
Share on other sites

Μην ψαχνετε εφαρμογες για τα παντα.

Και ενα bookmark στον Browser το ιδιο ειναι και πιο ευκολο.

Για το σπιτι, ναι μπαινω στη σελιδα του cinema που με ενδιαφερει

Στο κινητο είναι τελειως διαφορετικο περιβαλλον

Link to comment
Share on other sites

snapdragon batteryguru

Beautiful Widgets

ES File Explorer

Facebook

Flashlight

GPS Status & Toolbox

PowerAmp

Pulse

SwiftKey

Tapatalk

Titanium Backup

Tasker

Twitter

+ όλα τα GApps (maps, drive, keep, hangouts, youtube, quickoffice κλπ)

Τι έχω ξεχάσει να περάσω; Μέχρι τώρα στο κινητό πέρναγα τα απολύτως απαραίτητα (Titanium Backup για την αφαίρεση περιττών στοιχείων του λειτουργικού, PowerAmp & tapatalk), οπότε δεν μου έρχεται στο μυαλό τι άλλο μπορεί να χρειαστεί :p

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι παντα τοσο απλο , γτ η εφαρμογη θα φορτωσει τα απαραιτητα και θα ειναι σωστα φτιαγμενη για να σου εμφανιζει μονο το προγραμμα του σινεμα.

οταν θα εχω bookmark απο αθηνοραμα η cine.gr ακομα θα φορτωνε με το κωλοσημα που εχω εδω στη δουλεια.Τουλαχιστον στην εφαρμογη φορτωνει πιο γρηγορα.Οποτε δεν ισχυει παντα αυτο που λες

Eγω εχω βγαλει widget με τα bookmark μου που κανω sync με το desktop.

Aμεσα εχω τα παντα, σε γνωριμο interface και σε αψογη ταχυτητα με συμπιεση ειτε απο chrome beta ειτε απο Opera.

Link to comment
Share on other sites

Eγω εχω βγαλει widget με τα bookmark μου που κανω sync με το desktop.

Aμεσα εχω τα παντα, σε γνωριμο interface και σε αψογη ταχυτητα με συμπιεση ειτε απο chrome beta ειτε απο Opera.

καλα αν εχω σημα δε με νοιαζει και εμενα η εφαμοργη και τοσο

Link to comment
Share on other sites

TouchPal X Keyboard

αφού το swiftkey άρχισε να μου κάνει νερά, ένας φίλος μου πρότεινε αυτό... ρίξτε του μια ματιά, μια χαρά μου φαίνεται ως τώρα.

Καθόλο άσχημο. Μέχρι στιγμής μοιάζει πιο ακριβές από το στοκ. Είμαι περίεργος να δω αν δουλεύει το mixed language input, αλλά δεν έχω και μεγάλες προσδοκίες.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.