Jump to content




Samael

Recommended Posts

Στο νέξους 4 πάει αέρας! Εντυπωσιάστηκα πραγματικά από το ζευγάρωμα παιχνιδιού/κινητού!

Και στον Κινεζο μου με ΜΤΚ6589 μια χαρα παιζει.

Ειναι απο τα καλυτερα optimized παιχνιδια, ασχετο αν εγω ακομα δεν μπορω να παιξω fps σε touch οθονη.

Link to comment
Share on other sites

.... ασχετο αν εγω ακομα δεν μπορω να παιξω fps σε touch οθονη.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=Ppx7GKiJoa8]Max Payne Mobile on Nexus 7 with XBox 360 Controller through USB OTG - YouTube[/ame]

Λέω να το κάνω. Καλά και τα sudok-ια και το τάβλι, αλλά τι το έχουμε το τέρας να κάθεται;

Link to comment
Share on other sites

Moυ φαινεται απλα λιγο αστειο να παιξω με controller στο κινητο των 4.5"

Αν μπορεις να δωσεις εξοδο εικονας σε HDTV + να εχεις και controller, τοτε αλλαζει.

Κόλλησε το με καμία μόντα σε σκελετό γυαλιών :p Σαν 50αρα από το 1 μετρο θα είναι :p

Link to comment
Share on other sites

Ωραίες οι εφαρμογές του kit Kat. Και επιτέλους μια εφαρμογή για SMS και chat (το νέο hangouts)

[APPS}Android 4.4 All in one thread - Get your apps & wallpapers here - xda-developers

(σε nexus 7 II καρφωτές πάνω στην τελευταία slimrom - κάποιες ήθελαν απεγκατασταση των παλιών πρώτα)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, για δείτε και το Telegram (Play Store link).

Φαίνεται ότι έχει καλό potential :T:

Το γεγονός ότι είναι open, free και στέλνει encrypted με έκανε να πετάξω το WhatsApp και να πείσω τους γνωστούς μου να το δοκιμάσουν :p

Link to comment
Share on other sites

παιδιά δοκιμάσα χθες το Next browser https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jiubang.browser . πολυ καλο για καποιον που το τηλεφψνο του ειναι λιγο παλιοτερο και ζοριζεται με βαρυτερους browsers

Aπο την goTeam ειναι; ΜΑΚΡΥΑ.

Καλυτερα naked browser.

Link to comment
Share on other sites

Το εχω ξαναπεί κάποτε αν δεν έχετε δοκιμάσει ,δοκιμάστε boat browser,ειναι ο μόνος που παραδέχομαι,ο dolphin μου φαίνεται τραγικά βαρύς και αργός,και εχω note 2...

Απο κεκτημένη ταχυτητα τον ξερουν ολοι ,γιατί κάποτε ηταν όντως ο καλύτερος.

Link to comment
Share on other sites

Aπο την goTeam ειναι; ΜΑΚΡΥΑ.

Καλυτερα naked browser.

όντως κι εγω δεν θα ελεγα οτι ειμαι τοσο ευχαριστημένος απο εφαρμογές της συγκεκριμένης ομάδας. Το πρόσεξα τωρα που το είπες. αλλα μέχρι να βρω κατι που με ενοχλεί, δεν εχω λογο να ειμαι προκατελημένος και θα συνεχίσω την δοκιμή του

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.