Jump to content




Samael

Recommended Posts

ε ναι ρε παιδια..τετοια προγραμματα ειναι απαραιτητα.

τις προαλλες 1 το βραδυ , το 5,5 ιντσες(που να το κρυψεις ολο αυτο) κινητο μου φωτισε ολο το αμαξι απο τη φωτογραφια μιας "φιλης" μου που με παιρνε τηλεφωνο..

ευτυχως δεν επεσε παντοφλα

με το συμπάθειο, ποιος φταίει που έχεις φωτογραφία στην επαφή της "φίλης"? :)

Link to comment
Share on other sites

ε ναι ρε παιδια..τετοια προγραμματα ειναι απαραιτητα.

τις προαλλες 1 το βραδυ , το 5,5 ιντσες(που να το κρυψεις ολο αυτο) κινητο μου φωτισε ολο το αμαξι απο τη φωτογραφια μιας "φιλης" μου που με παιρνε τηλεφωνο..

ευτυχως δεν επεσε παντοφλα

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=OU6yTLjUQE0]Είστε πολύ ωραίος τύπος κύριέ μου... - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

ναι βρε σωστο αυτο που λες...αλλα σε ολες τις επαφες εχω φωτογραφια.

αλλα παντοφλα μπορεις να φας ειτε δει φωτογραφια ειτε γυναικειο ονομα στη 1 το βραδυ!

Link to comment
Share on other sites

ερασιτέχνες .... τσ τσ τσ :p

MIUI Do not Disturb mode:

Do not disturb mode

After enabling “Do not disturb”, instead of ringing or vibrating, your phone will still be locked and unawakened for incoming calls and messages.

You can find it in Complete settings-Personal. You can set a time for the function to automatically start or stop. And you can set a list of those whose calls and messages will not be blocked in this mode.

μπήκε 2-Αυγ-2013 και κάθε βδομάδα μέχρι σήμερα το κάνουν όλο και καλύτερο.

Link to comment
Share on other sites

καλος root task skiller? ειχα μεσω του zdbox αλλα απο το τελευταιο update οταν τον ανοιγω παγωνει το tablet για κανα λεπτο

επισης υπαρχει κανενα standalone filter που να μειωνει την φωτεινοτητα της οθονης κατω απο το ελαχιστον που αφηνει το OS? (βοηθαει με τη μπαταρια νομιζω)

Link to comment
Share on other sites

Eγω κοιταω καθημερινα τα:

AppSales Android. Best android apps on sale

AppGratis — Daily free apps!

Και την εφαρμογη του amazon στο κινητο.

Ετσι πολλες εφαρμογες που ειχα απο πριν την δωρεαν εκδοση, πλεον τις εχω χωρις ads, και χαζοπαιχνιδα αλλα και σοβαρες εφαρμογες.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες, από χθες τουλάχιστον δεν μπορώ να εγκαταστήσω καμία εφαρμογή από το play store γιατί μου βγάζει σφάλμα 500. Τι έγινε;

edit: άκυρο με ένα restart έφτιαξε

Έγινε επεξεργασία από tragikos
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.