Jump to content




Samael

Recommended Posts

για samsung μιλάς ;

Στο note πιο βολικό από το ενσωματωμένο της samsung δεν βρήκα πουθενά.

Υπενθυμισεις και συγχρονισμός με outlook calendar + ms outlook πανεύκολα βάζοντας απλά τα στοιχεία του λογαριασμού στις ρυθμίσεις του τηλεφώνου.

Link to comment
Share on other sites

Το S planner λες? Δεν είναι πολύ πρακτικό στην χρήση, πολύ μικρά εικονίδια, scroll κλπ.

Ίσως στο note λόγω ανάλυσης είναι καλύτερο.

Στάλθηκε από το GT-I9070 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Το splanner είναι πολύ καλό Γιάννη. Δεν είναι μικρό. Το widget της τρέχουσας ημέρας πιάνει μισή αρχική οθόνη. Και πιάνει όλη την οθόνη το μηνιαίο που έχει.

[ATTACH]57405[/ATTACH]

Αυτό το widget δεν το έχω. Ίσως φταίει η Ιταλική ROM που έχω στο S Advance.

Google Keep ίσως;

Κάτι σε στυλ Any.DO σκεφτόμουν, αλλά είπα να ρωτήσω αν υπάρχει κανά app που χρησιμοποιούν πολλοί. Το Keep δεν είναι αυτό που ψάχνω πάντως.

Έγινε επεξεργασία από jpavly
Link to comment
Share on other sites

Το any.do εμένα μου αρέσει πολύ, και νομίζω ότι ταιριάζει σε αυτά που θες. Αν και προσωπικά το έχω εγκαταλείψει για το keep (το οποίο, όμως, μπορεί να παρομοιαστεί με πίνακα φελλού που καρφιτσώνεις ότι θες)

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Link to comment
Share on other sites

Ανοίγει σε week view και δεν βλέπω επιλογή να αλλάζει σε μήνα :p

Στάλθηκε από το GT-I9070 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Ohhh cmon n00b. Επελεξε ποιο view θες, home button και την επομενη φορα θα ανοιξει στο ιδιο :p

Link to comment
Share on other sites

Χθες σκούπιζα την οθόνη του κινήτου ενω ηταν ξεκλείδωτο :D με αποτέλεσμα το toupal πλεον να μου βγαζει τα αγγλικα 2-2 τα γραμματα σε ενα κουμπι . Οταν γυρνάς Ελληνικα ομως ειναι 1-1 . Ψαχνω και δεν βρισκω να το αλλαξω wtf .

Link to comment
Share on other sites

Χθες σκούπιζα την οθόνη του κινήτου ενω ηταν ξεκλείδωτο :D με αποτέλεσμα το toupal πλεον να μου βγαζει τα αγγλικα 2-2 τα γραμματα σε ενα κουμπι . Οταν γυρνάς Ελληνικα ομως ειναι 1-1 . Ψαχνω και δεν βρισκω να το αλλαξω wtf .

Φαντάζομαι εννοείς touchpal.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=4AXxddQQkEQ]Great New Android Keyboard: Touchpal with 3 diff. Layouts! - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pandaeyes.tvapp

Πειράζει που δεν κατάλαβα τι κάνει; Μπορείς να εξηγήσεις στο Android apps?

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 4 Beta

Αν έχεις λογαριασμό σε newsgroup server, και χρησιμοποιείς το πρόγραμμα διαχείρισης σειρών Sickbeard, μπορείς να έχεις μια εικόνα τι έχει κατέβει.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μπορούμε να δούμε πουθενά στο Google account μας ποιες εφαρμογές έχουμε αγοράσει/κατεβάσει; Δε μιλάω για το ποιες έχουμε αυτή τη στιγμή στο κινητό, αλλά ποιες έχουμε κατεβάσει από την αρχή με το Gmail μας.

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά, είσαι στο Play, πατάς το menu, και "Οι εφαρμογές μου", κάνεις slide προς τα αριστερά και βλέπεις ποιές εφαρμογές έχεις χρησιμοποιήσει (αγοράσει/κατεβάσει) εξαπανέκαθεν!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.