Jump to content




Samael

Recommended Posts

wifi εννοει να συνδεθεις στο δικτυο του σπιτιου σου

ενω το ιντερνετ εννοει να εχεις ιντερνετ στο κινητο σου απο τον παροχο της κινητης τηλεφωνιας

Link to comment
Share on other sites

Oταν λες μεγαλα αρχεια; Μεχρι ποσο μεγεθος επιτρεπει;

Συνδεεσαι με wifi ή απο internet?

Με wifi συνδεομαι.

αν θυμαμαι καλα 100ΜΒ

ειχα παει να μεταφερω τραγουδια νομιζω και δε με αφηνε ολα μονομιας και ελεγε οτι για μεγαλυτερο μεγεθος πρεπει να παρω την προ εκδοση.

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνω λάθος και δε μπορώ να το σετάρω; Έχω έναν Dell 1355cnw στο δίκτυο μέσω ethernet (WiFi κλειστό).

Η αλήθεια είναι ότι όπως θα έχεις δει και εσύ, δεν υποστηρίζει κανένα Dell :(

βέβαια, δεν έχω δοκιμάσει καθόλου να το δουλέψω με το PrinterShare client (αλλά προϋποθέτει ανοικτό υπολογιστή... κάτι που σε -οικιακό περιβάλλον- αναιρεί λίγο/πολύ την ευκολία την ευκολία της εκτύπωσης απευθείας από το κινητό..)

forget printershare.. :p

Dell Mobile Print

Link to comment
Share on other sites

Doors and Rooms

Τρελλη καϊλα για φιλους adventure.

Μονο αρνητικο οτι σε αρκετους γριφους θελει χαρτι και μολυβι και δεν "βολευει" για on the go καϊλικι σε μετρο/τρολλευ κλπ

Link to comment
Share on other sites

Είδατε το καινούριο Tapatalk; Η 1η εντύπωση πολύ καλή.. Γενικά νομίζω πως η ποιότητα των εφαρμογών για Android έχει ανέβει κατακόρυφα σε σχέση με το πως ήταν όταν είχα το Ideos με 2.2 πριν καιρό.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 4 Beta

Link to comment
Share on other sites

Final release of this app will be merged with Tapatalk HD and will be renamed to Tapatalk 4

κι εμείς οι μλκες που έχουμε πληρώσει και τις δύο εκδόσεις; δε θα μας δώσει κανένα τυράκι; εκνευρίζομαι με κάτι τέτοια.

και το read it later (νυν Pocket), ήταν επί πληρωμή, και τώρα είναι δωρεάν. Και όσοι είχαμε πληρώσει απλά πληρώσαμε για μια εφαρμογή που είναι δωρεάν...

Link to comment
Share on other sites

Final release of this app will be merged with Tapatalk HD and will be renamed to Tapatalk 4

κι εμείς οι μλκες που έχουμε πληρώσει και τις δύο εκδόσεις; δε θα μας δώσει κανένα τυράκι; εκνευρίζομαι με κάτι τέτοια.

και το read it later (νυν Pocket), ήταν επί πληρωμή, και τώρα είναι δωρεάν. Και όσοι είχαμε πληρώσει απλά πληρώσαμε για μια εφαρμογή που είναι δωρεάν...

Δεν κατάλαβα, και η απλή έκδοση του Tapatalk και η HD θα γίνουν ένα και θα λέγεται Tapatalk 4; Άρα όσοι έχουν τώρα την HD ή την απλή θα πάρουν κανονικά την 4;

Link to comment
Share on other sites

Δεν κατάλαβα, και η απλή έκδοση του Tapatalk και η HD θα γίνουν ένα και θα λέγεται Tapatalk 4; Άρα όσοι έχουν τώρα την HD ή την απλή θα πάρουν κανονικά την 4;

Αυτό κατάλαβα. Τώρα σου εμφανίζει & Tapatalk & Tapatalk HD, μετά θα εμφανίζει μόνο Tapatalk 4.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Link to comment
Share on other sites

Με wifi συνδεομαι.

αν θυμαμαι καλα 100ΜΒ

ειχα παει να μεταφερω τραγουδια νομιζω και δε με αφηνε ολα μονομιας και ελεγε οτι για μεγαλυτερο μεγεθος πρεπει να παρω την προ εκδοση.

εμένα τουλαχιστον δεν ισχύει κατι τετοιο. και mp3 156 mb (john digweed transitions :worship: ) και πολλά αρχεία αλλα μαζί του

Link to comment
Share on other sites

Σε 13 ώρες θα μου τελειώσει το learning mode, ίδωμεν

Sent from my HTC One using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς αυτό

! ???

εδιτ: το δοκίμασα αφού πρώτα κράτησα backup τα αρχεία που αντικαταστάθηκαν. Χάνεις ότι έχεις κερδίσει και όλο το progress αλλά ξεκινάς με πολύ χρήμα/gold

Έγινε επεξεργασία από TifoziF1
Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς αυτό
! ???

εδιτ: το δοκίμασα αφού πρώτα κράτησα backup τα αρχεία που αντικαταστάθηκαν. Χάνεις ότι έχεις κερδίσει και όλο το progress αλλά ξεκινάς με πολύ χρήμα/gold

Μπορείς να το κανεις και με το game killer χωρίς να χάσεις κάτι....

Έχει βγει το sonic hedgehog για android..Θυμηθηκα εποχές mega drive..

Στάλθηκε από το Nexus 7 μου

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.