Jump to content




Samael

Recommended Posts

Για tablet μόνο φαντάζομαι...

Κοιτα το περασα στο Galaxy S ii αλλα εννοειται πηρα κ ενα τετοιο ανταπτορακι: usb otg galaxy s ii | eBay

Με εσωσε αυτο το προγραμμα γιατι κανονικα τα εβλεπε μονο οταν ηταν σε fat32..

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή απομονώνει την sd και κάνει mount το usb?

Πως βρίσκω αν το HTC Desire έχει usb host?

Δεν νομιζω να την απομονωνει..

Λιγο στα γρηγορα που το κοιταξα..μηπως θελει καποιο mod για να τα διαβαζει?

Link to comment
Share on other sites

Θέλει να είναι powered η συσκευή USB που θα συνδεθεί, και να το υποστηρίζει και η ROM αλλά και ο kernel. Σε GB δεν παίζει, αλλά ούτε και στην ICS του Sandvold.

Sent from my HTC Desire using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Επισης καλη εφαρμογη(εχει τα θεματακια της ) ειναι και το reverse tethering για να εχουμε internet στο κινητο μεσω της συνδεσης του υπολογιστη..

Χρησιμη για μενα πχ που δεν εχω wireless..εχθες την δοκιμασα και δουλευε μια χαρα.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.littlelan.ReverseTether.Trial&feature=search_result

Link to comment
Share on other sites

πολύ καλή ! και έψαχνα κάτι παρόμοιο τις τελευταίες μέρες. Στα windows mobile θυμαμαι ήταν παιχνιδακι να το κάνεις αυτό όπως και σε διάφορα Android τηλέφωνα της HTC.

Κρίμα που θέλει root για να παίξει, και κρίμα που δεν έχουν όλα τα υπόλοιπα τηλέφωνα την σχετική επιλογή όπως τα HTC (ή τουλάχιστον κάποια από αυτά)

Link to comment
Share on other sites

μωρε το ξέρω. απλά όταν είχα ρίξει μια ματιά για το note, είχα δεί ότι ηταν ψιλομπέρδεμα η διαδικασία και μιας που δεν μου ηταν απαραίτητο δεν το έκανα.

Ντάξει, δεν πειράζει...Next time.

Btw, με μια γρήγορη ματιά η διαδικασία για ICS πρέπει να είναι πιο εύκολη/γρήγορη.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.