Jump to content




Samael

Recommended Posts

υπάρχει καμιά εφαρμογούλα για το MSN που να επιτρέπει και βιντεοκλήση (όχι ότι κάνω ποτέ, απλά να υπάρχει); μέχρι στιγμής το ΙΜ+ free ειναι άψογο βέβαια αλλά αυτό ειναι το μόνο στοιχείο που δεν έχει

Για 3.2 μιλάμε

Link to comment
Share on other sites

μάλλον όντως δεν παίζει κάτι παρόμοιο με το skype ακομη. έκανα μια αρκετά μεγάλη αναζήτηση πριν ποστάρω κι εδώ. (εκτός κι αν τι να πω, υπάρχουν προγραμματάκια που έχουν το feature και δεν το γράφουν στο μάρκετ ; :p )

Τέσπα, δεν πειράζει. Θα κάνω υπομονή :)

Link to comment
Share on other sites

τι κακό είναι κι αυτό?

όλοι? θέλουν να μάθουν από που κλάνει το μπαρμπούνι...

Έχω βάλει αυτά για να ελέγχω κάθε πρόσβαση των εφαρμογών:

https://market.android.com/details?id=com.lbe.security.lite

https://market.android.com/details?id=com.googlecode.droidwall.free

Τσέκαρέ τα :)

Link to comment
Share on other sites

Ναι λίγο που το δοκίμασα παίζει smoothly στο Galaxy S. Αλλά έχει διαφορές με το original:

Pocket Edition - Minecraft Wiki

Έχει πλάκα γιατί είναι crossplatform με iOS και το δοκίμασα :p

Δεν έχω ασχοληθεί με το original minecraft, οπότε δεν ξέρω, αλλά με το συγκεκριμένο μπορεί να ασχοληθώ με την πρώτη ευκαιρία (πχ ταξίδι με πλοίο)

Link to comment
Share on other sites

εγώ το σταρ τάδε, και το ριντ ιτ λέιτερ. Χθες τι έχασα;

Αυτό το read it later, συνεργάζεται με το "Read Later Fast" του chrome?

Χθες έχασες σίγουρα το minecraft pocket, δεν ξέρω τι άλλο μπορεί να σε ενδιέφερε :p (ίσως και το Shazaam)

Link to comment
Share on other sites

To Fruit Ninja και το Flick Golf τα είχε και εχθές 10 λεπτά.

Edit: Και το ADW LauncherEX 10 λεπτά ADWLauncher EX & Talking Tom Cat 2 & Homerun Battle 3D & Reckless Getaway & Can Knockdown 2

Έγινε επεξεργασία από TifoziF1
Link to comment
Share on other sites

To Fruit Ninja και το Flick Golf τα είχε και εχθές 10 λεπτά.

Edit: Και το ADW LauncherEX 10 λεπτά ADWLauncher EX

Μήπως το πέτυχες στην αλλαγή; Γιατί είμαι σίγουρος εχθές που postαρα ότι δεν υπήρχε το Fruit Ninja :)

Link to comment
Share on other sites

Πάρτε κι εσείς το homerun battle να παίζουμε Online :p (εγώ το είχα πληρώσει κανονικά, αλλά, όπως και το Worms, έχει βγάλει τα λεφτά του με το παραπάνω :))

Έγινε επεξεργασία από deninho
Link to comment
Share on other sites

Μήπως το πέτυχες στην αλλαγή; Γιατί είμαι σίγουρος εχθές που postαρα ότι δεν υπήρχε το Fruit Ninja :)
Oxi, το εψαχνα και μου το εβγαλε με 10Λ. Εχθες τέτοια ώρα το είδα (μπορεί και πιο νωρίς).
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.