Jump to content



Πείτε ό,τι θέλετε 3.0


jax7480

Recommended Posts

  • Replies 10,5k
  • Created
  • Last Reply

Τι γινεται οταν απο 11ωρες ταξιδι ερχεσαι για δουλεια μεχρι της 5?

Μετα πας προπονηση πας για υπνο στης 2 το πρωι και ξεχνας το κινητο σου στο αθορυβο?

Η απαντηση πολυ απλη... Κοιμασαι κ στον υπνο σου λες "σαν πολυ δε κοιμαμαι?"

Πεταγεσαι για να δεις τι ωρα ειναι στο κινητο και βλεπεις 43 αναπ. κλησεις απο την δουλεια σου και η ωρα 11.45.... :fist:

Link to comment
Share on other sites

Τι γινεται οταν απο 11ωρες ταξιδι ερχεσαι για δουλεια μεχρι της 5?

Μετα πας προπονηση πας για υπνο στης 2 το πρωι και ξεχνας το κινητο σου στο αθορυβο?

Η απαντηση πολυ απλη... Κοιμασαι κ στον υπνο σου λες "σαν πολυ δε κοιμαμαι?"

Πεταγεσαι για να δεις τι ωρα ειναι στο κινητο και βλεπεις 43 αναπ. κλησεις απο την δουλεια σου και η ωρα 11.45.... :fist:

και email οτι απολυεσαι :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Τι γινεται οταν απο 11ωρες ταξιδι ερχεσαι για δουλεια μεχρι της 5?

Μετα πας προπονηση πας για υπνο στης 2 το πρωι και ξεχνας το κινητο σου στο αθορυβο?

Η απαντηση πολυ απλη... Κοιμασαι κ στον υπνο σου λες "σαν πολυ δε κοιμαμαι?"

Πεταγεσαι για να δεις τι ωρα ειναι στο κινητο και βλεπεις 43 αναπ. κλησεις απο την δουλεια σου και η ωρα 11.45.... :fist:

Το έχω πάθει αυτό και διαβάζοντας το ποστ σου το ξαναβίωσα :D

Τι πανικός ήταν κι αυτός, απόσταση που περπατούσα συνήθως σε 25-30 λεπτά κάθε πρωί την είχα κάνει εκείνη τη μέρα σε λιγότερο από 10 λεπτά.

Link to comment
Share on other sites

Θα έρθουν αντίποινα φίλτατοι φίλοι Admins.. θα ρθουν :D

Χαχαχαχαχαχα,

Εγώ που αποθήκευσα την εικόνα θα έχω προβλήματα(να αρχίσω να βάζω σκληρούς στον φούρνο μικροκυμάτων κτλπ..)?:p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.