Jump to content



Πείτε ό,τι θέλετε 3.0


jax7480

Recommended Posts

  • Replies 10,5k
  • Created
  • Last Reply
Πληροφοριακά ρωτώντας, με τί κριτήρια επιλέγονται οι reviewers του forum?

Για να σου απαντήσω, αν και η πληροφορία θα εξαφανιστεί εντός της ημέρας (όπως και τις άλλες φορές που έγινε η ερώτηση εδώ):

Οι newsposters με μια δοκιμαστική είδηση, οι reviewers με μια παρουσίαση λογικά.

και για τις δύο περιπτώσεις χρειάζεσαι καλή γνωση ελληνικών και κατοχή γραπτού λόγου

το αυτό συν το ιστορικό τους στο φόρουμ :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους τους φορουμιτες!

Παντως ο Periklis_pap με 1 χρονο και 63 μυνηματα,δε θα λεγα οτι εχει και μεγαλο ιστορικο...

Καθολου υπαινικτικα και σαφως δεν τον ξερω τον ανθρωπο.Τελειως φιλικα.Απλως το αναφερω.Δε θελω παρεξηγησεις :)

Link to comment
Share on other sites

Παντως ο Periklis_pap με 1 χρονο και 63 μυνηματα,δε θα λεγα οτι εχει και μεγαλο ιστορικο...

Αυτό δεν έχει σχέση, δεν "έφαγε" την θέση κανενός... ο newsposter/moderator/admin κλπ δεν έχει σειρά προτεραιότητας νομίζω, αλλά αναλαμβάνει κάποια καθήκοντα που έχουν να κάνουν με την λειτουργία και την εμφάνιση του site... προσωπικά εγώ αυτά τα θεωρώ και "χώσιμο", γιατί πλέον έχεις και υποχρεώσεις, δεν μπαίνεις απλά και ποστάρεις ή χαζεύεις στο φόρουμ ότι ώρα θες και αν θες... όταν αναλαμβάνεις υποχρεώσεις μερικές φορές η ανεμελιά, η διασκέδαση και το χόμπι, αντικαθίσταται και από βαρεμάρα ή κούραση... εμείς τώρα (εγώ και συ πχ) δεν έχουμε καμία υποχρέωση εκτός απ' το να τηρούμε κάποιους κανόνες, οι άλλοι μπορεί να τρέχουν και να μην φτάνουν χωρίς εμείς να το βλέπουμε...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.