Jump to content



Πείτε ό,τι θέλετε 3.0


jax7480

Recommended Posts

Ai sto diaolo πρωι,πρωι. Μα να ειμαστε ΤΟΣΟ ζωα σε αυτη τη χωρα.

Καποιος μ@λ@κ@ς κομπλεξικος, ειχε την φαεινη ιδεα, να ξεσκισει τελειως το καλυμα του αυτοκινητου. Ετσι για να περασει η ωρα.

Μετα τον ποιανεις επ'αυτοφωρο, τον σπας στο ξυλο, τον θαβεις στη γη ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗ ΣΧΙΣΜΕΝΗ ΚΟΥΚΟΥΛΑ και θα σε πανε και στα δικαστηρια για σωματικη βια.

FIXED

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10,5k
  • Created
  • Last Reply
Ai sto diaolo πρωι,πρωι. Μα να ειμαστε ΤΟΣΟ ζωα σε αυτη τη χωρα.

Καποιος μ@λ@κ@ς κομπλεξικος, ειχε την φαεινη ιδεα, να ξεσκισει τελειως το καλυμα του αυτοκινητου. Ετσι για να περασει η ωρα.

Μετα τον ποιανεις επ'αυτοφωρο, τον σπας στο ξυλο, τον θαβεις στη γη και θα σε πανε και στα δικαστηρια για σωματικη βια.

μηπως ηταν κομπλεξικες γατες?

Link to comment
Share on other sites

Ai sto diaolo πρωι,πρωι. Μα να ειμαστε ΤΟΣΟ ζωα σε αυτη τη χωρα.

Καποιος μ@λ@κ@ς κομπλεξικος, ειχε την φαεινη ιδεα, να ξεσκισει τελειως το καλυμα του αυτοκινητου. Ετσι για να περασει η ωρα.

Μετα τον ποιανεις επ'αυτοφωρο, τον σπας στο ξυλο, τον θαβεις στη γη και θα σε πανε και στα δικαστηρια για σωματικη βια.

τον χειμώνα λόγο υγρασίας φθείρεται η κουκούλα , οπότε με λίγο αέρα υπάρχει το ενδεχόμενο να σκιστεί.

Link to comment
Share on other sites

^ δεν βλέπω κάτι στον τύπο, σίγουρα ισχύει; γιατί το ράδιο αρβύλα είναι εύκολο σε κάτι τέτοια..

ναι και στο Ηράκλειο κυκλοφορούσε φήμη ότι ένα κοπέλι κρεμάστηκε απο ένα δέντρο στο κομμένο μπεντένι γιατι είχε ενοχές που έκλεψε ένα μηχανάκι...

Link to comment
Share on other sites

Οχι παιδια ισχυει.Στο σχολειο μου τον γνωριζαν παιδια.

Αυριο ειναι η κηδεια,καπου στο fb εχουν σε ενα γκροπ και ωρες/μερος.

Περσυ σκοτωθηκε μια κοπελα απο το διπλανο Λυκειο... :S

Link to comment
Share on other sites

Οχι παιδια ισχυει.Στο σχολειο μου τον γνωριζαν παιδια.

Αυριο ειναι η κηδεια,καπου στο fb εχουν σε ενα γκροπ και ωρες/μερος.

Περσυ σκοτωθηκε μια κοπελα απο το διπλανο Λυκειο... :S

και παλιότερα εξω απο το σχολείο σου δεν ειχαν σκοτώσει κάποιον με AK ή θυμάμαι λάθος? :triniti:

Link to comment
Share on other sites

Ai sto diaolo πρωι,πρωι. Μα να ειμαστε ΤΟΣΟ ζωα σε αυτη τη χωρα.

Καποιος μ@λ@κ@ς κομπλεξικος, ειχε την φαεινη ιδεα, να ξεσκισει τελειως το καλυμα του αυτοκινητου. Ετσι για να περασει η ωρα.

Μετα τον ποιανεις επ'αυτοφωρο, τον σπας στο ξυλο, τον θαβεις στη γη και θα σε πανε και στα δικαστηρια για σωματικη βια.

Έχω βρεί 2 φορές το αμάξι Μπ...έλο. Μια μου τράβηξαν κλειδιά απο το χερούλι του οδηγού μέρχι το πίσω φανάρι και μια έπεσε κάποιος μ@λ@κας με μηχανή στην πίσω αριστερή πόρτα,φυσικά ο τύπος εξαφανίστηκε.

Τί να πείς...

Link to comment
Share on other sites

Την κουκουλα την βρηκα κομματια... δεν ηταν απλα σκισμενη.... ηταν ξεχαρβαλωμενη και κομμενη σε κομματια.... αρα το ενδεχομενο της γατας ή του αερα αποκλειεται...

??

siberian-tiger_707_600x450.jpg

Link to comment
Share on other sites

και παλιότερα εξω απο το σχολείο σου δεν ειχαν σκοτώσει κάποιον με AK ή θυμάμαι λάθος? :triniti:

Στο δημοτικο ειχαν γαζωσει εναν αστυνομικο -πατερα κοριτσιου απο το σχολειο μου- εξω απο το σχολειο!!

Εζησε...

Link to comment
Share on other sites

Στο δημοτικο ειχαν γαζωσει εναν αστυνομικο -πατερα κοριτσιου απο το σχολειο μου- εξω απο το σχολειο!!

Εζησε...

τώρα τι παιχνίδι παίζετε;;

σε ποιανού το σχολείο έγινε το πιο δραματικό συμβάν ακα ποιος την έχει μεγαλύτερη;

νταξ hydra φτάνει δεν φταίμε τπτ να διαβάζουμε απογευματιάτικα τέτοια μαργαριτάρια..

stop it please...:sorry:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.