Jump to content



Πείτε ό,τι θέλετε 3.0


jax7480

Recommended Posts

  • Replies 10,5k
  • Created
  • Last Reply
παρακαλείται ο Chosen να μου στείλει έναν μίνι καζαμία όσων έχω χάσει.....:p

κοντεύω να σπάσω την 100άρα λεμεεεε:yu:

εξελίξεις τεχνολογικές ε? όταν απολύεσαι με το καλό τότε θα έρθει εδώ στα ράφια o Bulldozer :p:tomato::tomato:

άντε λίγο ακόμα έχεις ;):D :D :D :D καιρός είναι και περνάει....δεν είναι στο χέρι του να μην περάσει :p

Link to comment
Share on other sites

H ImperialTobacco :sick: πήρε τα Gitanes και τα Gauloises και τα g@mis3. Καμιά σχέση πλέον με τα παλιά καλά !

Πήρα ένα πακέτο Gitanes Filtre και ένα Gauloises σκέτο και ήταν σαν φτηνή κινέζικη απομίμιση. Ω, τι κόσμος μπαμπά !!!

Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνημα νέας εβδομάδας, χάλια ο καιρός...πεσμένη διάθεση...και είπα να βάλω ένα videάκι για να ξεκινήσει

όμορφα το πρωινό σας. Καλημέρα Lab!:)

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=F5YppaKFNfQ&feature=player_embedded]Louise Cliffe I love my Jeans - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Σιγά το χαλασμό μωρέ. :p

Εγώ απέκτησα και ποταμάκι πάντως (σύνηθες). Το κόκκινο τουτου έχει κολλήσει κάπου 10' εκεί διότι το νερό σκάβει την άσφαλτο σε αυτό το σημείο. Αντί να κάτσουν το καλοκαίρι να φτιάξουν σωστά το κομμάτι αυτό, απλά μετά από κάθε βροχή έρχονται και το μπαλώνουν με λίγη νέα άσφαλτο. Με την πρώτη δυνατή βροχή ξηλώνει αυτή την άσφαλτο και βλέπεις κομμάτια με διαστάσεις όσο ένα πλαϊνό κουτιού 1-2 στενά ποιο κάτω στο δρόμο. Η λακούβα σε αυτό το σημείο παίζει να είναι και 25-30 πόντους βάθος. Αντιπλημμυρικά έργα; Φτιάξανε μέχρι και 2 στενά ποιο κάτω!!! Ήθελαν 5 τετράγωνα για να ολοκληρώσουν το έργο μέχρι τους πρόποδες του λόφου, αλλά μάλλον το έργο πάει για μετά το 2020....

46188d1318227689-peite-o-ti-thelete-3-0-littleriver.jpg

post-188-1416075538,0093_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αααά, δεν θέλω παράπονα αχάριστε!

Το είπε ο Παπανδρέου...τουλάχιστον Ινδία δέν θα γίνουμε!:p

ΤΟ ΒΗΜΑ - Ινδία: Οι πλημμύρες ξεσπίτωσαν δύο εκατομμύρια ανθρώπους - κόσμος

Link to comment
Share on other sites

Το έχω ποστάρει ξανά αλλά νομίζω αξίζει τον κόπο : )

Η Petite Jamilla δεν έχει "σωματικές υπερβολές" που αποσπούν την προσοχή, ούτε ενδιαφέρετε να προσθέσει.

Καθαρή τεχνική

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=AADbR9Jzafw&feature=player_embedded]Bellydance Superstars: Petite Jamilla "Boos" Performance - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.