Jump to content



Πείτε ό,τι θέλετε 3.0


jax7480

Recommended Posts

  • Replies 10,5k
  • Created
  • Last Reply
Θα βγουν σε Limited edition, 10 κομμάτια με επίχρυσα μανίκια. 300ευρώ έκαστο..

Ρε Κώστα ψήνομαι πολύ να πάρω ένα, αλλά 300€ για ένα t-shirt όσο awesome και να με κάνει μου φαίνονται πολλά

Ξέρω ξέρω, "μην πάρεις", αλλά ήθελα να το πω..

Link to comment
Share on other sites

Βασικά θα μπορούσατε να δίνετε στους νικητές του Χριστουγεννιάτικου διαγωνισμού μια τέτοια μπλούζα ή κονκάρδα, κατά την παραλαβή του δώρου. Θα μπορούσε όμως να ήταν και δώρο από μόνο του...

Πραγματικά πείτε μου ποιος labήτης θα παραπονιόταν με ένα τέτοιο δώρο, όταν μάλιστα θα είναι και limited edition; Ποιος ;

Για αυτό από του χρόνου μπλουζάκια με τους αγαπημένους μας ήρωες απο το Thelab για δώρο στο διαγωνισμό.

PS. Άραγε οι συμμετοχές πόσες 10αδες χιλιάδες θα φτάσουν ;

PS2. Εγώ θέλω ειδική παραγγελία με το Sooner or later I will get banned by Astrο

PS3. Ή το ρολόι μου παει μπροστά ή το ρολοι του λαμπι παει πίσω.:p

Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια είναι μεν, αλλά αποτελεί προπαγάνδα γιατί είναι αποσπασματικό...

Δεν περίμενα ποτέ Κχώστα ότι θα έβγαζες τα πάντα στην φόρα για μας... αχ Κχώστα-Κχώστα, τι θα πει ο κόσμος...? τι θα διαβάζουν στο archive του thelab τα παιδιά μας, Κχώστα-Κχώστα...? Πως δουλεύουν οι μαγνήτες, Κχώστα-Κχώστα...?

[ame]

[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.