Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

Χρόνια πολλά και απο εμένα γτι ξέχασα να πω πρην...:p

Σε κελσίου το έχω φίλε..Ναι όντως φίλε είναι λίγο αντιαισθητικό :/

Τα ανεμιστηράκια όμως δεν μου τα ανεβάζει αλλα ούτε κατεβάζει την ταχύτητα..γιατί???

Link to comment
Share on other sites

Xρονια πολλα σε ολους με υγεια να χουμε!Λοιπον ηρθε ο καιρος να σας δειξω το ''μαχητικο'' κουτι μου (Dimastech V2.5).Διαλεξα την συγκεκριμενη παραλλαγη η οποια ειναι απο Greek Air force F4 Phantom ghost οπως θα δειτε απο τα χρωματα του.Το εκανα και επελεξα αυτα τα χρωματα γιατι πραγματικα το συγκεκριμενο κουτι εχει περασει τα πανδινα στα χερια μου και οτι συστημα του εχω βαλει το εχει δεχτει και φιλοξενισει χωρις να κανει κιχ....για μενα αρα ειναι ''μαχιμο''Ενα μεγαλο θερμο και ευχαριστω για τον φιλο [MENTION=22801]Ace001[/MENTION] και τον φιλο Διονυση που πετυχαν την βαφη!!!

Το 2ο συστημα μου γνωστο ως κατεβαστηρι και για ταινιες :p για καποιους:αποτελειται απο

Ι7 3930Κ-GTX TITAN-16Gb ram-Gigabyte UD5-X79-corsair force 3 ssd-W/C by EK +UV υγρα! Οι φωτογραφιες ειναι απο κιν οποτε ελπιζω να βγαλετε ακρη!!!

vgme.jpg

ep2n.jpg

5irv.jpg

w11h.jpg

s4xc.jpg

37cv.jpg

sws3.jpg

j8h3.jpg

6e5k.jpg

ga7a.jpg

567g.jpg

mcf7.jpg

lt9z.jpg

l0od.jpg

Και απο το κυριο συστημα το λευκο αλλαξα τα power/reset switches σε κοκκινα πανε καλυτερα και τα μπλε μπηκαν στο παραπανω

3srl.jpg

Έγινε επεξεργασία από azazil1190
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=22717]azazil1190[/MENTION] ντροπη...

Απο οτι βλεπω οι φωτο δεν αντιπροσωπευουν την πραγματικοτητα.

Ο 3ος Τιτανας που ειναι??

Μονο 2 βλεπω....

ΕΕΕ;;;;:p:p

Περα απο τον χαβαλε πολυ προσεγμενη η δουλεια που εχεις κανει...Συγχαρητηρια φιλε μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Οι φωτό αντιπροσωπεύουν την πραγματικότητα. Η uπογραφή δεν... :hehe:

Πειραιωτάκι τράβα πιο καλές φωτό ωρέ, κάτι καλό έχει γίνει εκεί, αλλά αδικείται κατάφωρα!

ps. O fan controller στο HAF Dimas πολύ αρκουδιά! Να φύγει!!!

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=22717]azazil1190[/MENTION] ντροπη...

Απο οτι βλεπω οι φωτο δεν αντιπροσωπευουν την πραγματικοτητα.

Ο 3ος Τιτανας που ειναι??

Μονο 2 βλεπω....

ΕΕΕ;;;;:p:p

Περα απο τον χαβαλε πολυ προσεγμενη η δουλεια που εχεις κανει...Συγχαρητηρια φιλε μου!!!

Αχαχα ευχαριστω ρει ο τριτος τιτανας ειναι στο δευτερο σύστημα σε αυτο το μαχιμο κουτι:hehe:οι αλλοι 2 παρεα στο συστημα της υπογραφής

Link to comment
Share on other sites

Οι φωτό αντιπροσωπεύουν την πραγματικότητα. Η uπογραφή δεν... :hehe:

Πειραιωτάκι τράβα πιο καλές φωτό ωρέ, κάτι καλό έχει γίνει εκεί, αλλά αδικείται κατάφωρα!

ps. O fan controller στο HAF Dimas πολύ αρκουδιά! Να φύγει!!!

Θα προσπαθήσω με ανθρωπινη φωτογραφικη:hehe: να σου πω μου αρεσει ο controller εκει ειναι περιεργο αλλα μου αρεσει:jester:

Link to comment
Share on other sites

Κτήνος το bench. Οι στίχοι από τα "παιδιά του Πειραιά" αναφέρονται σε Τιτανες άραγε;

Πώς ήθελα να είχα ένα και δύο

και τρία και τέσσερα Τιτάν

Αχαχαχα δεν το ειχα σκεφτει αυτο!!!Ε μεχρι στιγμης εχουμε 3τιτανες δεν νομιζω να παμε και σε 4το παει πολυ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αχαχαχα δεν το ειχα σκεφτει αυτο!!!Ε μεχρι στιγμης εχουμε 3τιτανες δεν νομιζω να παμε και σε 4το παει πολυ!!!!

Ενώ η τιταν στο κατεβαστηρι για ταινίες δεν πάει πολύ,εεε!:hehe::jester:

Ωραία τα συστήματα σου να τα χαίρεσαι!Το μόνο που δεν "κολλάει" είναι αυτές οι λάμπες γύρω γύρω.Μήπως να έβαζες καμιά ledοταινια;

Χρόνια πολλά και καλές γιορτές!

Link to comment
Share on other sites

Ενώ η τιταν στο κατεβαστηρι για ταινίες δεν πάει πολύ,εεε!:hehe::jester:

Ωραία τα συστήματα σου να τα χαίρεσαι!Το μόνο που δεν "κολλάει" είναι αυτές οι λάμπες γύρω γύρω.Μήπως να έβαζες καμιά ledοταινια;

Χρόνια πολλά και καλές γιορτές!

Ευχαριστω φιλε μου να εισαι καλα χρονια πολλα!Τις λαμπες τις θελω οπωσδηποτε γιατι ειναι uv τα υγρα με λεντοταινια δεν θα εκανα δουλεια

Link to comment
Share on other sites

Έχω δυο κομμάτια. Δεν ξέρω να σου πώ αν κάνουν την ίδια δουλειά γιατί τελικά άλλαξαν τα σχέδια μου και δε τα έβαλα. Θεωρώ όμως οτι πρέπει να κάνει καλύτερη δουλειά.

Link to comment
Share on other sites

Έχω δυο κομμάτια. Δεν ξέρω να σου πώ αν κάνουν την ίδια δουλειά γιατί τελικά άλλαξαν τα σχέδια μου και δε τα έβαλα. Θεωρώ όμως οτι πρέπει να κάνει καλύτερη δουλειά.

Eαν δεν τα θες σε βγαζω απο την δυσκολη να τα παρω εγω:hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Με ενα led stripe rgb του 1μετρου θα γινει καλη δουλεια μιας και εχουν uv χρωμα αναμεσα στα πολλα που εχει.Στο ebay παιζουν για 5μετρες rgb led stripe τιμες κατω απο 10€

Sent from my LG-P970 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Nαι το ειδα και εγω αλλα δεν ξερω εαν ειναι το ιδιο δυνατα οσο οι λαμπες αν ειναι οτε αξιζει η αλλαγη

Οι ledοταινιες θα φωτισουν καλυτερα απο τις λαμπες,οι οποιες με τον καιρο χανουν και την φωτεινοτητα τους Νικο!

Στάλθηκε από το GT-I9001 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Οι ledοταινιες θα φωτισουν καλυτερα απο τις λαμπες,οι οποιες με τον καιρο χανουν και την φωτεινοτητα τους Νικο!

Στάλθηκε από το GT-I9001 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Nαι η απλη led ειναι πιο δυνατη αλλα η uv led δεν ξερω

Link to comment
Share on other sites

Xρονια πολλα σε ολους με υγεια να χουμε!Λοιπον ηρθε ο καιρος να σας δειξω το ''μαχητικο'' κουτι μου (Dimastech V2.5).Διαλεξα την συγκεκριμενη παραλλαγη η οποια ειναι απο Greek Air force F4 Phantom ghost οπως θα δειτε απο τα χρωματα του.Το εκανα και επελεξα αυτα τα χρωματα γιατι πραγματικα το συγκεκριμενο κουτι εχει περασει τα πανδινα στα χερια μου και οτι συστημα του εχω βαλει το εχει δεχτει και φιλοξενισει χωρις να κανει κιχ....για μενα αρα ειναι ''μαχιμο''Ενα μεγαλο θερμο και ευχαριστω για τον φιλο [MENTION=22801]Ace001[/MENTION] και τον φιλο Διονυση που πετυχαν την βαφη!!!

Το 2ο συστημα μου γνωστο ως κατεβαστηρι και για ταινιες :p για καποιους:αποτελειται απο

Ι7 3930Κ-GTX TITAN-16Gb ram-Gigabyte UD5-X79-corsair force 3 ssd-W/C by EK +UV υγρα! Οι φωτογραφιες ειναι απο κιν οποτε ελπιζω να βγαλετε ακρη!!!

vgme.jpg

ep2n.jpg

5irv.jpg

w11h.jpg

s4xc.jpg

37cv.jpg

sws3.jpg

j8h3.jpg

6e5k.jpg

ga7a.jpg

567g.jpg

mcf7.jpg

lt9z.jpg

l0od.jpg

Και απο το κυριο συστημα το λευκο αλλαξα τα power/reset switches σε κοκκινα πανε καλυτερα και τα μπλε μπηκαν στο παραπανω

3srl.jpg

Ωραίο σύστημα! Εκείνο το sata καλώδιο που πάει κάτω από την titan δεν μπορείς να το κρύψεις λίγο; :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.