Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

τροφοδοτικο μονο κατω, αλλα εχει την μαγκια οτι μπορει να μπει με τον ανεμιστηρα κατω, αφου ειναι διατρητο κατω απ'την θεση του τροφοδοτικου

Δοκάρι! Και πάνω μπαίνει

Link to comment
Share on other sites

Intuitive design:

Behind this heavy duty military style chassis, Cooler Master also made considerable improvements for discerning DIY users. These features include logical cable routing, optional side panel interchange of 200mm to 4 x 120 mm fans placement, an extra chamber for dual power supply mode, patented finger-press buttons for quick 5.25” device maintenance, and removable HDD racks, keeping your hardware system neat, cool and organized.

http://images.bit-tech.net/content_images/2008/06/computex-2008-psp/haf-5.jpg

Για δές πάνω... βγαίνει αυτο το plate που έχει τις τρύπες για τους σωλήνες της υδρόψυξης.

Link to comment
Share on other sites

το haf 932 ειναι πολυ ασχημο και πλαστικουρα

φιλε μου ουτε και σε εμενα αρεσει το haf αλλα θα το επερνα με πολυ μεγαλη ευκολια επειδη ειναι πολυ πιο εργονομικο απο το stacker μου και για τα λεφτα του ειναι top.

Αλλα μεχρι τωρα νομιζα οτι ειμαι ο μονος που δεν του αρεσε, μηπως τελικα εμεισ ειμαστε κακογουστοι? :p

Έγινε επεξεργασία από deshi13
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μα που να βάλω νερό? Χώρο δεν έχω... εξάλλου σχεδόν δεν ακούγεται τίποτα από τα ανεμιστηράκια και ο Q6600 δουλεύει μόνιμα στα 3Ghz κάπου στους 40-45 C. Ίσως στο επόμενο σύστημα :whistle2:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.