Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

και μια τελευταια.υποσχομαι να κατσω να ξεκινησω θρεντ ξεχωριστο με το worklog μολις βρω τα σχεδια που καναμε με τον Κοπριτη για να δειτε πως ηταν αρχικα και πως εγινε ετσι σιγα σιγα:o

post-596-1416072703,2521_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από CaptainMilo

Ωραίος Φράγμας ;)

Να δω μόνο τι θα κάνεις το πλαινό πλέξυ όταν έρθει ο Αύγουστος :p

ΛΟΛΕΝ

Μη μασας μεγάλε :D

Μερικές φωτό από μέσα θα ήθελα να δώ...αλλά θα περιμένω το worklog σου υποθέτω. Καθαρή δουλειά, εύγε.

Το πλαινό από πού το πήρες? Μόνο στο frozencpu εχω δει τέτοια (απο μαγαζιά που στέλνουν και Ελλάδα).

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από CaptainMilo [Σήμερα, στις 10:40]

Ωραίος Φράγμας ;)

Να δω μόνο τι θα κάνεις το πλαινό πλέξυ όταν έρθει ο Αύγουστος :p

εννοειται οτι θα το κρατησω....για να μου θυμιζει τις ενδοξες μερες της πρασινης αυτοκρατοριας. :cry:

Αρχική απάντηση από inertiacreep [Σήμερα, στις 10:50]

ΛΟΛΕΝ

Μη μασας μεγάλε :D

Μερικές φωτό από μέσα θα ήθελα να δώ...αλλά θα περιμένω το worklog σου υποθέτω. Καθαρή δουλειά, εύγε.

Το πλαινό από πού το πήρες? Μόνο στο frozencpu εχω δει τέτοια (απο μαγαζιά που στέλνουν και Ελλάδα).

για περισσοτερες λεπτομερειες οταν θα βγει το θρεντ με το worklog.

το πλαινο αλλα και η γενικοτερη κατασκευη του κουτιου κρυβει πολλες ωρες μελετης και δουλειας στο Κοπριτοκαταφυγιο με συνοδεια αφθονου φαγητου και ποτου.:p

τιποτα δεν ηρθε ετοιμο.ολα ειναι χειροποιητα:)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μπορεί κάποιος να μου δώσει αν μπορεί τη σελίδα όπου ένας έχει κολλήσει τον υπολογιστή στον τοίχο? Κάπου έμαθα ότι υπάρχει ένα τέτοιο και θα ήθελα να το δω! Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μπορεί κάποιος να μου δώσει αν μπορεί τη σελίδα όπου ένας έχει κολλήσει τον υπολογιστή στον τοίχο? Κάπου έμαθα ότι υπάρχει ένα τέτοιο και θα ήθελα να το δω! Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.