Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

Είπα να βάλω και εγώ το "σύστημα" που έχω φτιάξει.Οχι τόσο για το κουτί όσο για το συνολικότερο design που όπως βλέπετε επικρατεί το αλουμίνιο και το μέταλλο.. Πληκτρολόγιο,mouse,HD frame,card reader,ηχεία τα πάντα είναι μεταλλικά και αλουμινένια ! Η μοναδική "παραφωνία" στο ολο look είναι το scanner που σύντομα θα αντικατασταθεί και αυτό από ένα Canon Lide-80... Ακούω γνώμες...

post-755-1416071492,6168_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

τι υψος εχεις??????

ειχα ενα παρομοιο γραφειο και εκανα πατεντα για να χωρανε τα ποδια μου απο κατω και να μη σακατευομαι.........βιδωσα σε νεες τρυπες το συρταρι που εχεις τον εκτυπωτη και το γυρισα καθετα....εχασα μεν το συρταρι αλλα μπορεσα να ερθω και εγω και τα χερια μου πιο κοντα στο πληκτρολογιο.............σπρωξε λιγο πιο μπροστα το κουτι σου ωστε να ''παιρνει αερα ''πιο ευκολα....θα δεις 1-2βθαμους πιο κατω στην θερμοκρασια.....κατα τα αλλα μια χαρα σε βρισκω

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma [Σήμερα, στις 01:03]

τι υψος εχεις??????

ειχα ενα παρομοιο γραφειο και εκανα πατεντα για να χωρανε τα ποδια μου απο κατω και να μη σακατευομαι.........βιδωσα σε νεες τρυπες το συρταρι που εχεις τον εκτυπωτη και το γυρισα καθετα....εχασα μεν το συρταρι αλλα μπορεσα να ερθω και εγω και τα χερια μου πιο κοντα στο πληκτρολογιο.............σπρωξε λιγο πιο μπροστα το κουτι σου ωστε να ''παιρνει αερα ''πιο ευκολα....θα δεις 1-2βθαμους πιο κατω στην θερμοκρασια.....κατα τα αλλα μια χαρα σε βρισκω

Η αλήθεια είναι οτι υπάρχει μια σχετική δυσκολία..αλλά "μπρος στα κάλλη τί 'ναι ο πόνος"...

Link to comment
Share on other sites

πιστεψε με......μετα απο 2μηνες δεν θα το αντεξεις και θα θες και συ να του κανεις καμια πατεντα.........εαν βρω φωτο θα ποσταρω.

για μενα ολη αυτη η ομορφια που εχεις φτιαξει με τοσο τακτοποιημα κλπ κλπ αδικει τον εαυτο σου εαν δεν μπορεις να το φχαρστηθεις ανετα.

Link to comment
Share on other sites

Χεχε .. ακριβώς ! Αλλαξα το scanner ! Και φυσικά μόνο το συγκεκριμένο που έβαλα θα μπορούσε να συνυπάρχει με το όλο design ... Κάτι λεπτό και αλουμινένιο δηλαδή (αν και είναι μόνο το καπάκι αλουμινένιο..) . Οσο για τον εκτυπωτή αν μου βρείτε έναν καλό εκτυπωτή κατασκευασμένο από αλουμίνιο σίγουρα θα το ψάξω πολύ σοβαρά ! Και γενικά θα ήθελα προτάσεις (ποιοτικές,αλουμινένιες,μεταλλικές πάντα) που να μπορούν να μπουν στο desktop μου :-)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DJD [25-12-2004 09:02]

Μάλλον είναι ασημί Μάκη, αλλά δε φαίνεται καλά στην φωτογραφία. Πρόσεξε λίγο τον σωλήνα πάνω γιατί τσακίζει.

Ασημι ειναι αλλα το καημενο το 6630 μπερδευει λιγο τα χρωματα!!!Νια η φωτο ειναι απο ΚΙΝΗΤΟ!!!!!

Δεν τσακιζει το λαστιχο εκει ετει φαινεται......Σιγα μην το αφηνα ετσι....χεεχεχεχεχεχ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από overclocker

Ασημι ειναι αλλα το καημενο το 6630 μπερδευει λιγο τα χρωματα!!!Νια η φωτο ειναι απο ΚΙΝΗΤΟ!!!!!

Δεν τσακιζει το λαστιχο εκει ετει φαινεται......Σιγα μην το αφηνα ετσι....χεεχεχεχεχεχ

κανε edit και σβησε μια απο τις απαντησεις σου .βρε... :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Alkis27

Οσο για τον εκτυπωτή αν μου βρείτε έναν καλό εκτυπωτή κατασκευασμένο από αλουμίνιο σίγουρα θα το ψάξω πολύ σοβαρά ! Και γενικά θα ήθελα προτάσεις (ποιοτικές,αλουμινένιες,μεταλλικές πάντα) που να μπορούν να μπουν στο desktop μου :-)

Κάτι τέτοιο λες?

HP 6540

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.