Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

Ασπρη Jacksonια. (στην θεση σου θα αλλαζα τα nickel parts με μαυρα. ΘΑ ΕΔΕΙΧΝΕ Η ΚΙΘΑΡΑ)

Ασπρο case.

Παρε και εναν EVH κεφαλη με καμπινα που βγαινουν σε λευκα ,να ειναι ομοιομορφα ολα. :p:) :banging::banging::banging::banging:

το χα σκεφτει για αλλαγη ολα σε μαυρα αλλα πηγαινε κανα 100ρικο αν θυμαμαι και δε το κανα :Ρ

Link to comment
Share on other sites

το χα σκεφτει για αλλαγη ολα σε μαυρα αλλα πηγαινε κανα 100ρικο αν θυμαμαι και δε το κανα :Ρ

Ναι αυτο που σου ειπα και γω... κλειδια, καβαλαρη και knobs σε μαυρο. 100 δεν θα το ελεγα.

Βρισκεις μεταχειρισμενα σε μουσικα forum και πολυ φτηνα 'τυπου κινεζικα' στο ebay. Και εισαι 'Αρχοντας των κιθαριστων' :p

Link to comment
Share on other sites

μεχρι να κατασταλαξω με τα νερα (ισως να εχω αλλαξει και κουτι μεχρι τοτες), το εστησα λιγο σημερα στα προχειρα γιατι δεν αντεχα αλλο με την στοκ ψηκτρα :hang2:

20130602_195038.jpg 20130602_195055.jpg 20130602_195144.jpg 20130602_195200.jpg 20130602_195253.jpg

Link to comment
Share on other sites

μεχρι να κατασταλαξω με τα νερα (ισως να εχω αλλαξει και κουτι μεχρι τοτες), το εστησα λιγο σημερα στα προχειρα γιατι δεν αντεχα αλλο με την στοκ ψηκτρα :hang2:

20130602_195038.jpg 20130602_195055.jpg 20130602_195144.jpg 20130602_195200.jpg 20130602_195253.jpg

Πολυ ομορφο...

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό και τακτοποιημένο Ανέστη :T:

Με τέτοιο περτικαλί νομίζω θα είναι γουλιά και συχώριο :p

Aquatuning -Your watercooling and modding distributor - Mayhems Pastel - Gigabyte Orange 1000ml 30224

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω αλλα δεν εχει τπτ το ιδιαιτερο :fist:

με πορτοκαλι υγρο σε διαφανο σωληνα (η σκεψη μου) θα δειξει αρκετα νομιζω :D

Πολυ ωραια ιδεα... ανυπομωνω να δω φωτος. Αρκει βεβαια το πορτοκαλι να ταιριαζει με την mobo ,ε!

edit : ειμαι απο υπνο :p ,τωρα ειδα οτι η mobo 'κρυβεται' κατω απο την ΨΥΚΤΡΑ!!! :p :P

Έγινε επεξεργασία από Dark Oblivion
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=15869]Dark Oblivion[/MENTION]

Όντως είσαι από ύπνο!!!:upside:Αφού θα βγει η ψήκτρα και θα φαίνεται η mobo τελικά!!!;)

Εγώ θα έλεγα να ταιριάζει και με τον χώρο που θα μπει...

[MENTION=5811]junior-21-[/MENTION]

Πολύ ωραίο και τακτοποιημένα όλα...αλλά όπως με ξέρεις...ανυπομονώ να δω το νεράκι μέσα του!:D

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό και τακτοποιημένο Ανέστη :T:

Με τέτοιο περτικαλί νομίζω θα είναι γουλιά και συχώριο :p

Aquatuning -Your watercooling and modding distributor - Mayhems Pastel - Gigabyte Orange 1000ml 30224

το εχω ηδη εδω και καιρο αυτο το ζουμακι :T:

Link to comment
Share on other sites

θα φαει και μια μικρη κοκκινη ένεση σαν ενισχυση γιατι ειναι παστελ περτικαλί και δεν ειναι πολυ ωραιο

σιγα σιγα ολα θα γινουν. εχω τρελαθει να βλεπω φορα του εξωτερικου και να παιρνω ιδεες, μου αρεσε σημερα το 120αρι monsta σαν ιδεα :devil:

επειδη με ερωτηξαν, τυπικα το hardware ειναι 2500K, Asrock Z77-itx, 2x4gb Samsung LP , hdd 3TB WD & SSD Plextor

VGA on board :tomato:

που χρονος για παιχνιδι :computer:

Link to comment
Share on other sites

Αυτά τα mayhems πολύ τα φοβάμαι του TTL το μαύρο που είχε στο ORCA έσπασε και έγινε σοκολατί, μακάρι το πορτοκαλί να είναι πιο ντούρο.

Rant at 20:25

Αυτό με το pH dependency του χρώματος του pastel είναι άλυτο μυστήριο και δεν βγαίνει άκρη. Ούτε και θα βγει άκρη δηλαδή αν ο τύπος δεν κάνει σοβαρό testing αντί να κατηγορεί αβέρτα τον κόσμο που παρέλειψε να καθαρίσει το ψυγείο του με σόδα. Λες και αυτό είναι το σύνηθες ή είναι υποχρέωση του αγοραστή/χρήστη.

Το άσπρο που έχω εγώ ευτυχώς δεν καταλαβαίνει τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Ανεστη παρε και μια ιδεα του 60mm παχους ψυγειου στο εσωτερικο... (XSPC στην προκειμενη περιπτωση)

μαζι με τα fans ερχεται ισα (και λιγο πιο κατω) με την vga απο θεμα υψους

χωρις να βρισκει ομως λογω διαφoρετικου footprint

936731_530165583707155_1929877120_n.jpg

ενω ο χωρος μπροστα παραμενει καθαρος για 140αρη fan

αλλα σιγουρα οχι για τον 200αρη(?) που βλεπω στη φωτο σου

μιας και θα βρισκουν πανω του τα ρακορ κι οι σωληνωσεις του ψυγειου (εαν πας με 240αρι)

968833_530170513706662_1919230990_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Για τη δουλειά σου δε θα πω τίποτα έχω βαρεθεί ρε φίλε :p

ο γιωργος εχει καταντισει σαν σεναριο ταινίας αμερικάνικης παραγωγής προβλεπεις το τελος

και ειναι τελειο :hehe:

Έγινε επεξεργασία από Antonis86
Link to comment
Share on other sites

Κάτσε τώρα που μάζεψα το σαγόνι να τον ρωτήσω:sarcastic:

Σύντεκνε τα λελουδικά είναι με βινύλιο ή έκανες κανένα θαύμα με καμιά βαφή/tattoo κλπ;

Ξέρεις γιατί ρωτάω ε; Mε τρώει ακόμα :p

Link to comment
Share on other sites

Σύντεκνε τα λελουδικά είναι με βινύλιο ή έκανες κανένα θαύμα με καμιά βαφή/tattoo κλπ;

Ξέρεις γιατί ρωτάω ε; Mε τρώει ακόμα :p

λογω ασφυκτικου deadline και προκαθορισμενου budget (μιας και το συστημα φτιαχτηκε ως δωρο)

καταληξαμε σε κοπτικο βινυλιου

Δεν χανει ιδιαιτερα σε εμφανιση (βοηθα και το ματ φινιρισμα του prodigy)

κι αν τυχον η κατοχος το βαρεθει το ξεκολλαει και βαζει αλλο :p

Link to comment
Share on other sites

Αγάπη , κάνε μου μια χάρη!

Εκεί που ψάχνεις, κοίτα μπας και δεις και τη δική μου μασέλα!!!!!

Γιώργο μας, τι μας κάνεις παιδί μου και είμαστε και κάποιας ηλικίας!!!!

:yu::yu:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.