Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

πολυ καλο το κουτακι μου αρεσε απο που και ποσο

η μητρικη λες και ειναι mini itx

edit μη μου λες

500 eyrooooooooooooo στο scroutz το πιο φθηνο:-O:-O

τι λετε ρεεεεεει θα παω να παρω το obsidian το 800αρι

και τα ρεστα παγωτο

'Οχι και 500 !!!! Μηπως κανεις καπου λαθος ?

Thermaltake Level 10 GT VN10001W2N | Skroutz.gr

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Άλλο το Level 10 (VL30001N1Z) με τα 500 έουρος και άλλο το Level 10 GT (VN10001W2N) με τα 240...

...εσείς που ποστάρατε τα link τσεκάρετε τις διαφορές τους μιας και τα έχετε πρόχειρα, γιατί στις 3:01 δύσκολα scroll+copy+paste...:jester:

Έγινε επεξεργασία από felix
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Άλλο το Level 10 (VL30001N1Z) με τα 500 έουρος και άλλο το Level 10 GT (VN10001W2N) με τα 240...

...εσείς που ποστάρατε τα link τσεκάρετε τις διαφορές τους μιας και τα έχετε πρόχειρα, γιατί στις 3:01 δύσκολα scroll+copy+paste...:jester:

Ναι το ξερω πως εχουν διαφορα. Το Level 10 ειναι το μεγαλο του αδερφακι. Απλος εβαλα την τιμη ,γιατι ο Morgan εχει το GT οπως γραφει και στην υπογραφη του και φαινεται και απο τις φωτο !

Link to comment
Share on other sites

img0010jc.jpg

Πολυ ωραιο και εντυπωσιακο pc.

Aν ειχε βγει πριν το HAFX θα το ειχα προτιμησει.

Οι φωτογραφιες σου ομως το αδικουν πολυ, δανεισου μια ψηφιακη και βγαλτο αξιοπρεπεις φωτο να δειξει :T:

Παρεμπιπτοντως σε οσους δεν αρεσε δειτε το και με υδροψυξη μηπως αλλαξετε γνωμη.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=yfPc_j0u6Dw&NR=1]-> Link <-[/ame] (apo to 2:50 και μετα για την υδροψυξη)

Link to comment
Share on other sites

Thermaltake level 10 gt από ότι φαίνεται.Ακριβούτσικο κουτάκι θα σου 'λεγα.

Τα αξιζει τα 250 ευρω το κουτακι αυτο και με το παραπανω. Πιστευω οτι δεν εχει να ζηλεψει τιποτα απο τον μεγαλο του αδερφο

Πολύ ωραίο κουτί φίλε!!! Δεν σου κρύβω ότι το ζαχαρώνω για καινούργιο project! Καλορίζικο!!!:T:

Να σαι καλα φιλε. Αν το ζαχαρωνεις χτυπατο ειναι φοβερο κουτακι

Πειράζει που δεν μου αρέσει ???:fun:

Και βεβαια δεν πειραζει :-) αν ειχαμε ολοι τα ιδια γουστα θα κυκλοφορουσαμε με τα ιδια πραγματα

λειπει ενα καλωδιο στην καρτα γραφικων ή κανω λαθος?

Δεν κανει καθολου λαθος :) ξεχασα να του βγαλω καλωδιο δευτερο και επειδη βιαζομουν να το βγαλω φωτο επειδη βραδιαζε το εβγαλα ετσι. παρατηρητικοτητος παντως μπραβο σου

Πολυ ωραιο και εντυπωσιακο pc.

Aν ειχε βγει πριν το HAFX θα το ειχα προτιμησει.

Οι φωτογραφιες σου ομως το αδικουν πολυ, δανεισου μια ψηφιακη και βγαλτο αξιοπρεπεις φωτο να δειξει :T:

Παρεμπιπτοντως σε οσους δεν αρεσε δειτε το και με υδροψυξη μηπως αλλαξετε γνωμη.

(apo to 2:50 και μετα για την υδροψυξη)

Καποια στιγμη θα το τραβηξω με την ψηφιακη μου. Επισης και το HAFX ειναι εξισου φοβερο κουτι

Έγινε επεξεργασία από Morgan
Link to comment
Share on other sites

Δεν κανει καθολου λαθος :) ξεχασα να του βγαλω καλωδιο δευτερο και επειδη βιαζομουν να το βγαλω φωτο επειδη βραδιαζε το εβγαλα ετσι. παρατηρητικοτητος παντως μπραβο σου

χαχ οκ..μπραβο παντως γιατι ειναι πολυ ωραιο κουτι και μεσα το χεις φτιαξει πολυ καλα στο cb..

Link to comment
Share on other sites

Ναι σε μερικά σημεία δεν είχα το κατάλληλο θερμοσυστελώμενο σωλήνα, δυστυχώς !!

Αλλά το έχω στο πρόγραμμα να το φτιάξω, ένα 16αρη θέλει και είναι κομπλε !!

Έγινε επεξεργασία από MOS
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ωραιο το ενυδριακι,αν μπορεις πες μας μερικα πραγματα(π.χ καθε ποτε θελει αλαγμα το ορυκτελαιο) βαλε και κανα ψευτικο ψαρακι..:p

Είναι παραφινέλαιο (φαρμακευτικό για μεγαλύτερη ασφάλεια). Δεν έχω σκοπό να το αλλάξω (Επειδή είναι κλειστό από παντού δεν βρομίζει, αλλά και να μπει κάτι θα πέσει στον πάτο καθώς το λάδι είναι πιο ελαφρύ). Μέχρι στιγμής δεν έχω παρατηρήσει φαινόμενα εξάτμισης, οπότε όλα καλά. Έχω 2 λίτρα στην άκρη αν χρειαστεί να συμπληρώσω.

Έχω σκεφτεί να βάλω 1 κοράλλι που βγάζει φυσαλίδες και μερικά ψαράκια πλαστικά με πετονιά καθώς και φόντο στα χρώματα τις θάλασσας.

Ξέχασα να συμπληρώσω ότι ο υπολογιστής τρέχει υπερχρονισμένος στα 4,7!

Όλο μαζί (ενυδρείο, λάδι 60λίτρα, πλέξι, πετρούλες) μου κόστισε 200 ευρώ. Είναι ακριβό το λάδι!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.