Jump to content



Battlefield: Play4Free


dfk_7677

Recommended Posts

εχεις παιξει bf2?

το ιδιο ειναι

Ναι απλα αλλο το BF2 που ειναι σχεδον ολοιδιο με το ΒP4Free,με ενδιαφερει το BC2 εκτος και αν εννοεις οτι το BC2 ειναι ιδιο με το BF2?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Κορυφαίο το σημερινό update... Φορτώνει κάτι customizations, που δεν ξέρω τι κάνουν και τα έχει κάνει π@τάνα!!! Οι στολές είναι εντελώς άσχετες κι ανάκατες. Ήμουν με τους ΡώσσΟΙ και φορούσα αμερικάνικη παραλλαγής όπως κι αρκετοί δικοί μου, ενώ οι Αμερικάνοι φορούσαν και ρώσσικες... :suicide:

Link to comment
Share on other sites

Κορυφαίο το σημερινό update... Φορτώνει κάτι customizations, που δεν ξέρω τι κάνουν και τα έχει κάνει π@τάνα!!! Οι στολές είναι εντελώς άσχετες κι ανάκατες. Ήμουν με τους ΡώσσΟΙ και φορούσα αμερικάνικη παραλλαγής όπως κι αρκετοί δικοί μου, ενώ οι Αμερικάνοι φορούσαν και ρώσσικες... :suicide:

Καλως ηρθες στον κοσμο του F2P και της EA.. Περνα μια και απο τα forums του NFS:World να δεις εκει bugs.. Γενικα οτι F2P αναλαμβανουν αυτοι, σε καθε update, χαλανε ακομα και πραγματα τα οποια ηταν ok πριν.. Περιτο να πω οτι καποια στιγμη και αυτο το παιχνιδι θα φτασει σε σημειο να εχει 2-3 πραγματα δωρεαν και ολα τα υπολοιπα μονο με πληρωμη και σε πανακριβες, σχεδον αστειες, τιμες.. (Χωρις να εχουν φτιαξει ουτε ενα bug, μεχρι τοτε, επισης)

Link to comment
Share on other sites

Κι άλλο πολύ μικρό update σήμερα, αλλά το "πρόβλημα" δε λύθηκε.

Στην ουσία, [MENTION=7322]JohnnyGR[/MENTION], δεν είναι πρόβλημα ούτε bug. Απλά έδωσε τη δυνατότητα ο καθένας να αγοράζει τη δική του εμφάνιση/στολή. Απλά κάποιες στολές είναι τόσο κοντά σε US/RU που στη μάχη, δεν προλαβαίνεις να τις ξεχωρίσεις. Αν μπορούσες να σκοτώσεις δικούς σου, θα είχαμε κλάματα...

Link to comment
Share on other sites

Κι άλλο πολύ μικρό update σήμερα, αλλά το "πρόβλημα" δε λύθηκε.

Στην ουσία, [MENTION=7322]JohnnyGR[/MENTION], δεν είναι πρόβλημα ούτε bug. Απλά έδωσε τη δυνατότητα ο καθένας να αγοράζει τη δική του εμφάνιση/στολή. Απλά κάποιες στολές είναι τόσο κοντά σε US/RU που στη μάχη, δεν προλαβαίνεις να τις ξεχωρίσεις. Αν μπορούσες να σκοτώσεις δικούς σου, θα είχαμε κλάματα...

Απερισκεψια ή bug, παλι game breaking ειναι σε καποιο βαθμο.. Δεν θα πω μεγαλες κουβεντες, μεχρι να δω το παιχνιδι σε ενα χρονο, πχ, απο τωρα.. Αλλα και παλι μας εχει συνηθησει στα "γνωστα" η EA.. Τεσπα, my bad, γραψε λαθος..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.