Jump to content



Recommended Posts

Ακομα δεν μπορω να καταλαβω ....:( κατι δεν μου αρεσει και το ψαχνω....στο τελος θα το βρω που θα παει.....

Ακομα ενα test με "τσιμπηματακι" στον i7 και ΜΟΝΟ ( γι'αυτο με τρελενει η τοοοοση διαφορα με μονο OC στην CPU )

Ημαστε πλεον στα P11057

post-981-1416075622,1768_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ακομα δεν μπορω να καταλαβω ....:( κατι δεν μου αρεσει και το ψαχνω....στο τελος θα το βρω που θα παει.....

Ακομα ενα test με "τσιμπηματακι" στον i7 και ΜΟΝΟ ( γι'αυτο με τρελενει η τοοοοση διαφορα με μονο OC στην CPU )

Ημαστε πλεον στα P11057

Εχω την εντυπωση οτι φταιει η version που εχεις 1.0.1

Κατεβασε την 1.0.2 και προσπαθησε ξανα να δουμε τι θα γινει.

Link to comment
Share on other sites

Έχει χάσει πλέον το νόημά του το OCing. Πλέον είναι εταιρίες vs ιδιώτες. Ποιος παίζει να νικήσει άραγε;

Link to comment
Share on other sites

εμεις οι ιδιώτες?

οχι ε? :p

Οταν τα σκας απο την τσέπη σου, ακόμα και για πάστες τότε δεν είσαι ιδιώτης; Τιμολόγιο κόβεις;

Το δωράκι πότε να το περιμένω; Θα πέσουν να με φάνε :p

Έγινε επεξεργασία από NoDsl
Link to comment
Share on other sites

Για τον φιλο τον @zpaf στο κυνηγι του Physics σκορ.

ΠΡΟΛΟΓΟΣ : Ειδα φως και μπηκα .

ΚΥΡΙΩΣ ΘΕΜΑ : Εβγαλα αυτο ...

attachment.php?attachmentid=46907&stc=1&d=1322091698

ΕΠΙΛΟΓΟΣ : Τακη δε φταιω εγω . Εσυ μου το εδειξες χθες το βραδυ και μου κινησες την περιεργεια ...

post-75-1416075647,2659_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=75]Stelaras[/MENTION]. Φιλε μου Στελιο βλεποντας το σκορ που ποσταρες επιτρεψε μου να επισημανω-σχολιασω τα παρακατω:

α)Το σκορ που εβγαλα εγω ειναι (να σου θυμησω) το καθημερινο μου υδροψυκτο συστημα που μ αυτο σερφαρω στο ιντερνετ, βλεπω καμια ταινιουλα παιζω τα παιχνιδακια μου

και με μολις ενα restart ανεβαινει εκει που φαινεται και βγαζει αυτα που βγαζει.

β)Το δικο σου συστημα ομως για να βγαλει αυτο που εβγαλε θελει μια χρονοβορα (και οχι μονο) διαδικασια που οι περισσοτεροι εδω μεσα γνωριζουν καλα.

Το αποτελεσμα λοιπον ειναι 1Κ παραπανω απο μενα;

Εγω αυτο το θεωρω αποτυχια του ολου συστηματος που ονομαζεται sandy bridge και δεν μετανιωνω που δεν ασχοληθηκα μαζι του.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.