Jump to content



Post yer picz!


chroma

Recommended Posts

Συγνωμη παιδια,2011 εχουμε.Τι παει να πει οτι ειμαι Κρητικος;ΟΛΟΙ ειμαστε και ανθρωποι πανω απ ολα.Επειδη δηλαδη εγω γουσταρω και βαρεσα hair tatoo αυτο που μου αρεσει,και επειδη εχω σκουλαρικι παει να πει οτι δεν ειμαι Κρητικος;:nothing:

Αν πας στο χωριό σου, οι παππούδες πως σε κοιτάνε; :p

Link to comment
Share on other sites

Ρε παρε μια λυρα,ενα οργανο και κανε περηφανο τον τοπο σου.

Η Κρητη δε φημιζεται για το DJ'ing

....OFC i'm kidding ....ωραιο το dj'ing.Αλλα αν θες τη γνωμη μου το μαλλι ειναι κακασχημο καγκουριστικο. Πιο ασχημο και απο εκεινη τη φορα που με κουρεψε σαν γιδοβοσμο ενας στο γυμνασιο .... :p

Αν θες να δεις πως ειναι οι αντρες στην Κρητη...

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=DxN_ArzvsPQ]YouTube - ‪ΨΑΡΑΝΤΩΝΗΣ (PSARANTONIS) ΗΡΩΔΕΙΟ 2-6-2010‬‏[/ame]

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=3FW9Djd2BGM[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Όσοι είναι από το Σούλι παίρνουν φόρα και πηδάνε από ταράτσες, λόφους, υψώματα και χαράδρες...?

Όσοι είναι από το Μεσολόγγι βγαίνουν από τις πόρτες των κτιρίων πυροβολώντας και με αυτοθυσία...?

Ή μήπως όσοι είναι από την Κεφαλλονιά ή την Μυτιλήνη (ή παρόμοια νησιά) πιστεύουν στους Αγίους...?

Τρίχες...

Link to comment
Share on other sites

ή μηπως οσες ειναι απο λεσβο ειναι

....

:p

παντως μανωλη... εγω οποτε βλεπω αυτο το ειδος ξυρισματος μου θυμιζει τους ισπανους τσιγκανους απεναντι απο το Γιβραλταρ που έμενα... δεν θελουμε να πουμε οτι εισαι χαλια ή ασχημος ή κατι τετοιο... απλα οτι δεν ειναι και οτι καλυτερο :p

και μια δικια μου για να ειμαι οντοπικ απο piccadilly circus στο Λονδινο

265049_10150701512075506_703275505_19439895_4963655_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αν πας στο χωριό σου, οι παππούδες πως σε κοιτάνε; :p

Η γιαγια μου οταν με ειδε εβαλε τα κλαμμματα,μια θεια μου ειπε οτι ξεφτυλιζω την οικογενεια και να μην κυκλοφορω μαζι τους.Πολυ καλα σε σχεση με την προηγουμενη φορα που ειχα ξυρισει το φρύδι :p

Link to comment
Share on other sites

Η γιαγια μου οταν με ειδε εβαλε τα κλαμμματα,μια θεια μου ειπε οτι ξεφτυλιζω την οικογενεια και να μην κυκλοφορω μαζι τους.Πολυ καλα σε σχεση με την προηγουμενη φορα που ειχα ξυρισει το φρύδι :p

εκλιπαρω να αφησεις χοντρη μουστακα.

Link to comment
Share on other sites

Η γιαγια μου οταν με ειδε εβαλε τα κλαμμματα,μια θεια μου ειπε οτι ξεφτυλιζω την οικογενεια και να μην κυκλοφορω μαζι τους.Πολυ καλα σε σχεση με την προηγουμενη φορα που ειχα ξυρισει το φρύδι :p

F@ck em all τους συντηρητικούς ρε μαν. Το κουρεμα τα σπαει!

Ζηλευω πολυ που η δουλεια μου δεν επιτρεπει xtreme κουρεματα

αλλιως στο τσακ ημουν για ηρακλειο για ενα assassin's creed logo ξυρισμα!

:T:

Εδω προ-δεκαετιας περιπου

41374100001321681007485.jpg

Link to comment
Share on other sites

και εγώ έκοψα το μαλλί για το ζαχαροπλαστείο. Όλοι μου λένε ότι είμαι καλύτερα τώρα αλλά εμένα δεν με νοιάζει γιατι μου αρέσανε, για μένα τα είχα μακριά και όχι για τους άλλους.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε ειμαι 31 χρονων και στα ονειρα που κατα καιρους βλεπω εχω ακομα μακρυ μαλλι.

Τα εκοψα το 2001...

Σε νιωθω απολυτα.

Με το χριστο και τον Κολοκοτρωνη δεν εχει κανενας στην κοινωνια προβλημα.

Με εμενα εχουν. :hm:

Μονο στους σταρ ειναι αποδεκτα τα εξτρημ.

Link to comment
Share on other sites

και εγώ έκοψα το μαλλί για το ζαχαροπλαστείο. Όλοι μου λένε ότι είμαι καλύτερα τώρα αλλά εμένα δεν με νοιάζει γιατι μου αρέσανε, για μένα τα είχα μακριά και όχι για τους άλλους.

Δεν συμμεριζόταν η πελατεία την αγάπη σου για τις τρίχες εεε; : P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.